Розпродаж! Сувенир-термометр "Фрукты" на магните Збільшити для перегляду

Сувенир-термометр "Фрукты" на магните

TRF168

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.33

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Add to wishlist

Інформація

Сувенір-термометр «Фрукти» на магніті

 Термометр кімнатний сувенірний Фрукти призначений для вимірювання:

  • температури повітря в діапазоні температур 0 +50 градусів С
  • ціна поділки 1 градус С
  • габаритні розміри 155 х 85 мм
  • матеріал підстави - платік
  • кріплення - магніт

  Існує думка, що багатьма роками раніше погоду визначали просто висунувши руку у вікно, але вже зараз - включивши комп'ютер або ж ТВ. Однак температуру, мул як ще можна сказати «погоду» прямо у вашому дворі, перед вашим будинком, в приміщенні ні в Інтернеті, ні по телеканалу дізнатися не можна. Тому хоча б без сувеніра-термометра «Фрукти» на магніті вам просто не обійтися.

   Варто відразу ж зазначити, що сувенір-термометр «Фрукти» на магніті досить дешеве і точне пристосування. Хоча принцип дії у нього дуже схожий з медичним термометром, однак ртуті він не містить. У сувенір-термометр «Фрукти» на магніті вміщають спирт, замість ртуті, підфарбований в червоний або рідше в синій колір. Варто відзначити, що такого дизайну термометри ви можете зустріти не тільки кімнатні, а й вуличні.

  Не сумнівайтеся ні на секунду в тому, що сувенір-термометр «Фрукти» на магніті стане чудовим подарунком, до будь-якого свята. Такий ось універсальний термометр буде доречним подарунком не тільки подрузі чи мамі, але і начальнику, малознайомої людини. До теж, перебуваючи на вашому холодильник, такий термометр завдяки своїм яскравим фарбам безсумнівно підніме вам настрій. А вже якщо у вашому будинку є маленькі діти, то ні на секунду е сумнівайтеся, що яскраві фарби термометра привернуть його погляд.

Термометр-сувенір Фрукти (картон) на магніті - ВАРТО ПРИДБАТИ!

Термометр-сувенір Фрукти (картон) на магніті - КРАЩА ЦІНА!

Аксесуари