Столярні олівці Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Столярні олівці

Олівець столярний призначений для нанесення розмітки на різних поверхнях з подальшою їх точної обробкою. Виріб іноді забезпечена разміточна шкала, яка виконує функцію вимірювач. Відмінність від звичайної розмічального кошти є використання спеціального товстого грифеля спеціальної форми, яка не дає йому зісковзувати з поверхнями під нахилом.
При с...

Олівець столярний призначений для нанесення розмітки на різних поверхнях з подальшою їх точної обробкою. Виріб іноді забезпечена разміточна шкала, яка виконує функцію вимірювач. Відмінність від звичайної розмічального кошти є використання спеціального товстого грифеля спеціальної форми, яка не дає йому зісковзувати з поверхнями під нахилом.
При столярних, будівельних і монтажних роботах, іноді буває складно зробити точне виконання розміток. Олівець столярний має зручну прямокутну форму. Для виконання міток по різних поверхнях олівець має грифель, до складу якого входять спеціальні компоненти. Завдяки такій стрижень можна без праці виконувати мітки на різних матеріали і покриття. Для зручності майстер, що виконує розмічальні роботи, зазвичай має набір олівців з грифелем різної твердості.

 Олівець будівельний в наборі - переваги використання 


Виконання розмічальних робіт на дерев'яних або цегляних поверхнях звичайним олівцем пов'язано з труднощами - звичайний стрижень швидко стирається, ламається і вимагає заточування. На це виконання доводиться відволікатися і витрачати робочий час. Міточні олівці можуть дуже швидко витрачатися і губитися. Тому для робіт з металом, дерево, бетон, кераміка та іншої будівельні матеріали є спеціальний розмічальний засіб - столярний олівець.
Його форма і конструкція розроблені так, щоб працювати з ним було зручно в захисних рукавичках, його форма і матеріал мали протиковзкі властивості, а сам олівець не падав з робочої поверхні. Сам стрижень у такого олівця набагато товщі, ніж у звичайного. Для розмітки різних матеріалів передбачені грифелі різної твердості - від марки В до 4Н, тому з їх допомогою можна розмічати різні поверхні - від граніма і мармуру до дерева і стали.
Крім того, грифель має овальну форму, що дозволяє залишати товсті лінії широкої поверхні і тонкий - бічний. Заточка робочих столярних олівців проводиться звичайним будівельним ножем, який завжди є під рукою майстра. Деякі моделі мають пристосування з автоматичною заточкою, але це збільшує їх вартість.

Набір олівців столярних. Інструменти/господарські товари оптом Lmar

Бажаєте придбати столярні олівці за ціною виробника для виконання якісної розмітки? У нашій компанії можна оптом купити столярний олівець, а також їх набори з грифелями різної твердості. Щоб вибрати надійний і недорогий розмічальний засіб, можна не витрачати час на пошуки у незнайомих постачальників, а звернутися в нашу компанію і придбати продукцію ЛМАР ™ на вигідних умовах. Наша продукція виконана з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями на європейському обладнанні.
У нашому інтернет-магазині можна купити якісний розмічальний матеріал по самій конкурентній ціні на ринкі України. У каталозі магазина представлені столярні олівці, а також інші витратні будівельні матеріали. В асортименті є моделі, з яких легко вибрати олівці, вивчивши їх по фото, описам характеристик, і порівнявши їх за ціною, якістю і функціональностю. У якості продукції ЛМАР ™ можна переконатися, знайомлячись з відгуками покупців нашого фірмового інтернет-магазину.

Купити набір олівців столярної оптом ЛМАР ™ з доставкою в Дніпрі, Харків, Одеса, Хмельницький, Полтава/Україна


Наша компанія пропонує купити оптом столярний олівець високої якості за найбільш актуальною ринковою ціною. У нашому каталозі можна вибрати самі відповідні моделі, вивчити їх характеристики і експлуатаційні якості і швидко оформити замовлення одним кліком. Наші оптові покупці отримують найпривабливіші умови для вигідного співробітництва:
• Продукція відмінної якості за доступною ціною від виробника;
• Допомога та рекомендації при складанні замовлення професійного консультанта,
• Наявність товару на власних складах і своєчасне виконання замовлення в будь-якому обсязі,
• Вигідна програма лояльності для постійних покупців;
• Швидка доставка товар покупець в Дніпрі, Харків, Одеса, Хмельницький, Полтава та інші регіони України самий пріоритетний вид транспорту.
Бажаєте отримати більш детальну інформацію про наш товар або умови співпраці з нашою компанією? Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними в розділі контакти, замовте зворотний дзвінок і познайомтеся з відгуками наших покупців на сайті магазина.

Докладніше