Информация

Catalog

Включено фільтри:

  Хомути Товарів у наявності: 13

  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Показані 1 - 13 із 13 пунктів
  Хомути

  Доведено: слабкий хомут - можлива причина аварії! Тільки у нас ви зробите правильний вибір

  Ми допоможемо Вам підібрати надійний сталевий або пластиковий хомут з ​​сертифікатом якості від відомих виробників, які міцно закріплять будь-яку трубну конструкцію:

  • каналізацію;

  • водопровід;

  • опалення;

  • вентиляцію

  Наші хомути для кріплення труб облад...

  Доведено: слабкий хомут - можлива причина аварії! Тільки у нас ви зробите правильний вибір

  Ми допоможемо Вам підібрати надійний сталевий або пластиковий хомут з ​​сертифікатом якості від відомих виробників, які міцно закріплять будь-яку трубну конструкцію:

  • каналізацію;

  • водопровід;

  • опалення;

  • вентиляцію

  Наші хомути для кріплення труб обладнані зсередини:

  1. надійної ущільнювальної гумою, яка не дасть трубах вібрувати, і ви будете спокійно спати по ночах.

  2. вони зроблені з термостійкого матеріалу, і з гарантією витримають високі температури парового опалення.

  3. в нашому асортименті є хомути найбільш затребуваних діаметрів. У нас Ви без зусиль підберете кріплення для будь-яких завдань.

  Вигідно купити хомут для кріплення труб і шлангів металевий оптом можна на сайті lmar.com.ua

  Ваші проблеми і запити для нас - не порожній звук. Ми чудово розуміємо, що Ви чекаєте від нас якості. І воно для Вас - основний аргумент для покупки. Знайте: для своїх клієнтів ми вибираємо типи хомутів, які пройшли перевірку часом і продаються в кращих магазинах України і всього світу. Ми закуповуємо у виробників тільки товар першої категорії (брак в такої партії може становити не більше 5%), і гарантуємо його відмінну якість. Але, якщо ви випадково все-таки виявите товар із заводським браком - ми без зайвої тяганини і зайвих питань повернемо Вам гроші. Чому хомути оптом краще купувати у нас? Тому що, ми працюємо безпосередньо з виробниками. Це означає, що дешевше, ніж у нас, Ви не купите ніде. Наші клієнти - великі українські магазини та оптові підприємці давно зрозуміли ці переваги і працюють з нами вже багато років, отримуючи відмінну прибуток. Ось чому працювати з нами вигідно і цікаво.

  хомут металевий

  Переваги хомутів, і їх якісні характеристики

  Хомут з ​​нержавійки є простим і зручним способом без проблем закріпити на стіні або стелі будь-яку конструкцію. Цей вид кріплення використовують, коли: 1. проводять різні види будівельних робіт; 2. встановлюють систему опалення; 3. проводять системи водопроводу і каналізації; 4. встановлюють систему вентиляційних труб і кондиціонування.

  Їх переваги: ​​1. витримують велику вагу і забезпечують високу надійність кріплення до стіни або стелі; 2. довгий термін експлуатації хомутів; 3. простота і зручність монтажу в порівнянні з іншими конструкціями; 4. пригнічують вібрацію і усувають шуми; 5. стійкість кріплення до високих температур.

  Якщо не вдаватися в подробиці технічних характеристик, то хомути можна коротко охарактеризувати, як:

  • прості в установці;

  • міцні і надійні;

  • витримують тривалу експлуатацію;

  • усувають шум і вібрацію;

  • дозволяють трубах розширюватися при підвищенні температури.

  Типи і види хомутів за низькими цінами

  Хомути для шлангів застосовуються в садових і городніх роботах. Їх використовують для поливу і зрошення посівів і садів. З наведених характеристик можна зробити висновки, що хомут для труб - це зручний для монтажу і не вимагає спеціальної теоретичної підготовки вид кріплення. Він дозволяє вирішувати одночасно багато будівельних завдань без великих фінансових вкладень. Особливо підкуповує невисока ціна і надійність цих конструкцій. Незалежно від того, для якої мети буде застосовуватися хомут металевий, перш за все він буде відрізнятися високим ступенем міцності і універсальністю застосування для різних конструкцій. Хомути для врізки в водопровідну трубу застосовуються зазвичай там, де потрібне відведення від центральної труби водопостачання. Їх конструктивні особливості дозволяють при монтажі не розрізати трубу. Власники російських автомобілів ВАЗ, ОКА, ВАЗ НИВА, а також господарі деяких типів іноземних машин зможуть універсальні стрічкові хомути для шрусов купити на нашому сайті. Для цього вам не доведеться довго шукати ці товари в інтернеті. Ви просто називаєте марку вашого автомобіля, а ми підбираємо для вас потрібний товар за низькою ціною. Для тих, у кого є проблеми або з газовими приладами, також зможуть придбати хомути металеві черв'ячні для закріплення газових шлангів на різаках, редукторах і пальниках. Такі конструкції універсальні для закріплення, і їх можна відгвинчувати, як викрутками, так і гайковим ключем. Фахівці, що займаються прокладкою кабельних трас, знають, як важко обійтися в їх роботі без стрічкових хомутів. Зроблені з міцного нейлону вони допомагають об'єднувати кабелі та проводи в єдині джгути, а також кріпити кабель до несучих елементів конструкцій під час прокладки електричних кабелів. Хомут пластиковий стяжка - незамінний атрибут будь-якого електрика. Його ви знайдете в нашому багатому асортименті товарів. У нас є всі види хомутів: хомути металеві, хомути пластмасові, а також інші види цих універсальних кріплень - все це можна придбати у нас за найнижчими цінами і з гарантією хорошої якості. Проконсультуватися про інші переваги, можливості та знижки ви можете безкоштовно у наших консультантів. Ви ще сумніваєтеся?

  Докладніше