Розпродаж! Замки навісні Rolinson 60мм Збільшити для перегляду

Замки навісні Rolinson 60мм

ZNER60

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.55

$14.00 в 1

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 60MM

Інформація

Навісні замки Rolinson 60мм оптом

Кожен з нас хоче, щоб знаходиться в повній безпеці, також ми хочемо бути спокійними за своє майно, яке знаходиться поза домом. Не рідко ми зберігаємо речі, якими сильно дорожимо в гаражі, в підсобці, в сараї. Саме на ці об'єкти часто і полюють зловмисники. З появою нових технологій виробництва, з появою нових замків злодії відразу ж намагаються знайти до них відмички. Не тільки з цих, а також з цілого ряду інших міркувань не варто гнатися за безліччю новинок, а варто віддати власне перевагу виключно якістю.

  Якщо, приміром, порівнювати новенький кодовий замок і замки навісні 60мм Rolinson. То перевагу варто віддати останнього варіанту. Адже, не дивлячись на всі нововведення.

Всі замки навісні Rolinson 60мм зроблені з високоякісної і міцної сталі, загартованої під високою температурою.

 Безперечно, якщо вам здається, що в нових сучасних кодових замках криється велика захист, то ви просто не знайомі з їх конструктивними особливостями.

 При виборі якого б то не було навісного замка увагу слід приділяти виключно якістю, з якого вони зроблені.  Найбільш уразливими місця  це дужки і коробка з замковим механізмом, однак відразу ж варто відзначити, що раніше замки виготовлялися з м'якотілих металів, такі як латунь або алюміній. Раніше замки можна було зламати за допомогою одного тільки брухту,  але не сьогодні. Більше, того сьогодні воліють купувати замки навісні Rolinson 60мм оптом, а все тому що вони є якимось універсальним варіантом, стандартом, на ринку замикаючих пристроїв. Замки навісні Rolinson 60мм відмінною підійдуть не тільки для гаража, але і до будь-якої додаткової прибудові.

 Варто розрізняти і всі сучасні навісні замки і за типом замкового механізма, а саме по тому, як працює всі їх внутрішні пристрої. Не рідкісні випадки, коли вам здається, що замок підходить за всіма параметрами, однак ви забуваєте поцікавитися одним з головним критерієм будь-якого замкового пристрою - типом секретки. Саме внутрішній замковий механізм і закриває ригелі

     Слід відмітити 5 самих найпоширеніших типів:

  • До першого типу слід віднести все сувальдні механізми. Вони вважаються найпоширенішими, відкрити такий механізм можна тільки лише за допомогою замка і вже точно ніяк за допомогою дроту або шпильки.
  • До другого типу слід віднести все циліндрові механізми, вони мають рамкову або штифтову підставу, а ключ від них має певні насічки, які при суміщенні зі штифтом і виконують оборот.
  • Третій тип внутрішнього механізму замків - дисковий. Сам внутрішній механізм замка при закриванні з обох сторін блокуються за допомогою дисків. Самими поширеним варіантом для гаража прийнято вважати всі гвинтові замки. Він закривається за допомогою ригеля, який закручується в отвір.
  • І до останнього, найсучаснішому варіанту слід віднести всі навісні замки з кодовим замкових внутрішнім механізмом.

Саме якщо й говорити про новизну на ринку, то на сьогоднішній день вони найдорожчі. Тому, щоб відімкнути двері, на яких встановлені навісні замки з кодом вам треба ввести певну комбінацію цифр, і як тільки введенням вами код буде правильним дужки замка самі відкриються і ви зможете зняти замок. Якщо ви хочете придбати останній варіант замку, то відразу ж варто відзначити, що віддати свою перевагу слід виключно тим замкам, які мають у своїй основі комбінацію їх чотирьох і більше цифр.

Аксесуари