Розпродаж! Замок навісний Чебоксари 70мм Збільшити для перегляду

Замок навісний Чебоксари 70мм

ZH70

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.00

Найменша кількість товару для замовлення є 10

Add to wishlist

Характеристики

размер 70мм

Інформація

Замок навісний Чебоксари 70 мм, замки навісні Чебоксари 70 мм оптом

 Чи не можете вибрати хороший і якісний навісний замок для свого гаража? Тоді пропонуємо вашій увазі замки навісні Чебоксари 70 мм. Відкиньте назад всі сумніви про численні зломи. Виробники подбали про те, щоб навісні замки витримали навіть найвагоміші механічні дії в кілька тонн.
Можете сміливо купувати замки навісні Чебоксари 70 мм оптом, адже зроблені вони з високоякісної загартованої сталі. У момент покупки особливу увагу слід приділити корпусу, адже останнім часом зловмисники висвердлюють з корпусу замковий механізм і в такий спосіб потрапляють всередину. Варто відмовитися від покупки навісного замка з алюмінію або латуні, такі матеріали прийнято вважати м'якотілими, а тому вони з легкістю подадуться навіть самому недосвідченому зловмисникові і відкриються за допомогою одного тільки брухту. Навісні замки 70 Чебоксари мм мають на порядок вище рівень захисту, ніж навіть сучасні моделі врізного замка. У комплекті з будь-яким навісним замком стоїть відразу ж купити і захисне мастило, яка служить для підвищення антикорозійних властивостей замку і для збільшення терміну експлуатації, який би сміливо перевищував 10-15 років.
   Замок навісний Чебоксари загального застосування для замикання господарських і підсобних приміщень і різних предметів побуту:

  • дачі
  • побутові кімнати
  • підсобні приміщення
  • роздягальні
  • шафи з інструментами. Дужка при відкриванні виштовхується пружиною.


  Замок навісний Чебоксари 70мм з дисковим механізмом секретності, кількість ключів - 3 шт.
  Замок підвищеної захищеності, призначений для захисту відповідальних приміщень:

  • гаражів
  • складів
  • магазинів.

  Має широкий отвір дужки, що дозволяє використовувати їх для дверей з великими відстанями між вушками. Механізм секрету замків розташований збоку. Діаметр дужки - 14,5 мм. Отвір дужки (ширина) - 41 мм (висота) -33 мм. Автоматичне замикання.
  Та й до того ж, напевно, і не злічити всю ту масу  Завчасно варто відзначити, що такого роду замками не замикається житлові будинки. Вони стануть ідеальним варіантом туди, де звичайний внутрішній замок встановити неможливо через незрозумілу або якийсь неточною механіки безпосередньо самих дверей.
   Найпопулярнішими варіантами замків навісних Чебоксари прийнято вважати його наступні розміри замок навісний Чебоксари 70мм, 80мм.
Як правило, самий просто варіант включає в свою конструкцію металеву дужку, яку кріплять за скоби (або як їх ще називають-вушка) і замикають безпосередньо на литому тілі замкового пристрою. До того ж вушка можуть розташовуватися на дверний стулці одна, а на полотні дверей інша. Або ж часто зустрічаються варіанти, коли обидві вушка відразу кріплять на дверях, проте це можна зробити тільки в тому в разі якщо ваша двері двостулкового типу. При покупці будь-якого типу навісного замка завжди звертайте свою увагу на дужку і на петлю кріплення, адже саме ці елементи всього замкового пристрою прийнято вважати найбільш вразливими перед зловмисниками.


З повагою, компанія: "Lmar"

Аксесуари