Замок навісний сірий 32мм

ZNS32

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.40

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 32MM

Інформація

На гаражі, в комори, в майстерні, потрібно хороші і надійні замки. Важливо щоб замок мав високий рівень захисту.

Найбільш якісними вважаються замки сірі 32 мм із загартованої сталі. Жодне механічний вплив зловмисників їм не страшно, а тому можете сміливо їх монтувати на об'єкти з цінним майном. При покупці замку слід зазначити для себе габарити воріт, на які він буде прикріплюватися. Також для максимального захисту слід ретельно приварити вушка.

 Замки сірі 32 мм відносяться до тієї категорії товарів, коли за високу вартість ви отримуєте відповідного рівня якість. Тому не варто думати, що китайський дешевий замок зможе захистити ваш гараж від проникнення грабіжників. Завжди в цій справі слід віддавати перевагу виключно перевіреним виробникам і високій якості.

Навісні замки використовують з метою закриття гаражів, сараїв, воріт, - тобто місць, де немає можливості поставити інший тип замків.

 Цей замок простий в установці і зміні, відкривається тільки зовні. Замок має сірий металевий корпус, оброблений антикорозійним покриттям. Замок автомат, замикається від натискання дужки.

Замок має сірий металевий корпус, оброблений антикорозійним покриттям. Замок автомат, замикається від натискання дужки.

Практично всі навісні замки сірі 32 мм встановлюють на двері складів, гаражів, на воротах, горищах.

Якщо ж ви купили маленький навісний замок сірий 32 мм на гараж, сарай або якусь іншу прибудову, то знайте, що для грабіжників вони не стануть вагомою перепоною.

Свою ненадійність все замки, виготовлені з латуні або алюмінію, їх і справді прийнято вважати найбільш крихкими.

Самим кращим варіантом сировини для виготовлення надійних замків прийнято вважати чавун, однак під впливом низької температури міцність і надійність такого захисного пристрою в рази знижується.

Таким чином, практично всі сучасні надійні моделі виготовляють зі сталі. Як правило, їх оснащують напівкруглими дужкам, які після закріплюють на вушках дверей, або на вушко одних дверей і на коробку.Аксесуари