Розпродаж! Викрутка Америка 2 х стороння 4 Збільшити для перегляду

Викрутка Америка 2 х стороння 4

OTA4

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.60

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Викрутка Америка 2 х стороння 4

Опис:

  • діаметр 6 мм Bit
  • 150 мм Довжина Bit
  • американський прапор
  • гумова рукоять.

 З протиковзким гумовим покриттям ручка для зручного і безпечного використання. Perferred для електрика, механіка і використання в ремонтній майстерні.

  Головними помічниками будь-якого майстра-професіонала в будь-яких справах і починаннях є, звичайно ж, викрутки. Відповідно, без участі подібного інструменту відгвинчування кріпильних деталей, їх загвинчування реалізувати просто неможливо. Якому ж типу викруток віддати свою перевагу для того, щоб успішно вести всі монтажні і кріпильні роботи? Не варто приховувати той факт, що на сьогоднішній день більшість чоловіків серед великої різноманітності відразу ж звертають увагу на викрутку Америку. А секрет викрутки Америка криється в її конструкції, зручність, практичність, видах шліцов, а також в першу чергу матеріалі, з якого її виготовляють.
Якщо ж ви вирішили купити викрутку Америка, то особливу увагу приділіть її ручці.

  Вона практична і анітрохи не втрачає свого головного призначення - передавати крутний момент на робочу поверхню. Вже у готового інструменту викрутки Америка розміри і форма ручки можуть бути різноманітними, а також можуть визначатися не тільки якимись конструктивними стандартами, а й також якимись індивідуальними особливостями її покупця. Також викрутка Америка приваблює своєю гумовою ручкою, адже саме вона може забезпечити повний надійне захоплення.

Аксесуари