Ключ трубний важільний розмір 1 Збільшити для перегляду

Ключ трубний важільний розмір 1

KTR-1

Новий товар

Ключ трубний важільний розмір 1,5

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$2.90

Add to wishlist

Інформація

Найбільш універсальними в побуті вважаються розвідні ключі.
Власне саме їх рекомендують записати в список придбання першими.

Як правило, вони виготовляються різних розмірів, мають гладкі губки для кращого захоплення не тільки квадратних, а й шестигранних гайок. У розвідному ключі головка знаходиться під кутом приблизно 22 до осі самого ключа, що дозволяє змінити його положення при будь-якому перевертанні навіть в самих важкодоступних місцях. Якщо ж ви надумаєте купити розвідні ключі оптом, то можете бути спокійними, адже в роботі зусилля може прикладатися до інструменту в будь-якому бажаному напрямку, хоча краще використовувати зусилля в бік рухомий губки.
У такій роботі губка щільно притискається до ключу, і цим же ви максимально можете запобігти її поломку.

 Власне саме своєю рухомий губкою розвідний ключ і відрізняється від будь-якого іншого.
Розвідний ключ не повинен бути сильно ослабленим в своїх рухомих частинах, а його губка повинна мати справну і чітку насічку. Розвідний ключ дозволяє в процесі експлуатації змінити величину зіву і цим же служить відмінним інструментом для розбирання та збирання практично будь-яких різьбових з'єднань різних розмірів. Муфти та грубі згвинчував вже в в свою чергу трубними ключами. Розвідний ріжкової ключ використовують для загортання і отвертиванія кришок Ф коробок труб, діаметр яких становить від А до 2 і заливних пробок ФПЗ в монтажі трубних електропроводок практично у всіх вибухонебезпечних установках.
Для отвертиванія гайок різних розмірів найзручніше застосовувати саме розвідні ключі. Вони дозволять в рамках можливого ходу всієї рухомої губки відкручувати різні гайки. В ході роботи розвідним ключем щоб уникнути псування гайок і безпосередньо самого ключа треба губку притиснути щільно до граней, роблячи поворот до нерухомої частини ключа. Для того щоб затягнути болти в контактних з'єднаннях використовують звичайні гайкові або розвідні ключі певного розміру. Затягування виробляють в два прийоми, як правило, поступово. Односторонні і двосторонні розвідні ключі використовують для загортання гайок. Також в цих цілях використовують таровані, динамометричні, фрикційні, Трещеточний, шарнірні, коловоротні ключі. Так чи інакше, а якщо вам належить купити розвідні ключі, звертайте увагу не тільки на його функції і універсальність, а й ще на якість виконання самого інструменту.
Переводчик Google для бизнеса –Инструменты переводчикаПереводчик сайтовСлужба "Анализ рынков"