Індикатор напруги 808, 100-500В, 170мм Збільшити для перегляду

Індикатор напруги 808, 100-500В, 170мм

IND12

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.15

Найменша кількість товару для замовлення є 16

Add to wishlist

Інформація

  Напевно, не кожен знайомий з таким пристосуванням, як індикаторна викрутка. Дивно, але багато на сьогоднішній день набувають індикаторні викрутки оптом. Як мінімум, щоб зрозуміти, як працює індикаторна викрутка, треба хоча б у загальних рисах розуміти всю схему подачі електрики. Як правило, всі дроти в будинку, в квартирі живляться від загального в будинку рубильника (якщо це багатоповерховий будинок), який подає струм до всіх квартирах.

  Для того, щоб доставити струм до розетки використовується фазовий провід, Який постійно знаходиться під напругою. Повертається електричний струм до рубильника по нульовому проводу.

  Нульовий провід становить небезпеку тільки тоді, коли якийсь прилад включений, коли ж прилад вимкнений, подача електроенергії по ньому не проводиться. Для того, щоб знайти фазовий провід индикаторная викрутка і необхідна. Як правило, купують індикаторні викрутки оптом, щоб мати точні результати місць розташування фазового проводу.

  Якщо ж ви зважилися купити індикаторні викрутки оптом, то перед безпосередньо самим її використанням, варто розібратися, як же вона працює. Для початку з'ясуйте, як працює сам індикатор і взагалі чи справний він. Трапляється, що індикатор швидко виходить з ладу з незрозумілих причин, саме тому часто купують індикаторні викрутки оптом, щоб завжди мати під рукою запасну. Для того щоб випробувати викрутку необхідно заздалегідь на перевіреному джерелі. Ви можете перевірити, по черзі вставляючи жало викрутки в розетку при працюючому «пілота».

  Індикаторні викрутки оптом купують також потім що, як правило, одна на десять непридатна, а перевірити працездатність ви можете вдома. Якщо ж при перевірці лампочка не загориться, індикаторну викрутку слід замінити на іншу. Категорично заборонено при цьому торкатися до жала викрутки. При покупці індикаторні викрутки оптом слід брати не тільки прості, які визначають не тільки фазовий провід, а й ще нульовий.

  Існують також індикатори, які здатні показувати напруга в прихованій проводці (наприклад, тієї, що прихована під шаром штукатурки), проте точність їх роботи невисока. Зовні викрутка з індикатором практично нічим не відрізняється від звичайної, проте в її пластмасовий прозорий корпус вбудований невеликий резистор і неонова лампочка, яка спалахує при дотику до дроту, що знаходиться під напругою.

Аксесуари