LMR825-2
Новий товар
Самоклеючий ущільнювач D-профіль 9×5.5 мм, білий, 100 м – ефективне рішення для тепло- та шумоізоляції вікон і дверей. Еластичний гумовий ущільнювач надійно закриває щілини, запобігає проникненню протягів,
Наразі товар відсутній
У наявності з:
Для цього товару балів немає.
Самоклеючий ущільнювач D-профіль 9×5.5 мм, білий, 100 м – для вікон та дверей
Самоклеючий ущільнювач D-профіль 9×5.5 мм, білий, 100 м – ефективне рішення для тепло- та шумоізоляції вікон і дверей. Еластичний гумовий ущільнювач надійно закриває щілини, запобігає проникненню протягів,
Отримувач: :
* Обов'язкові поля
або Відміна
Енергоефективність та комфорт у домі значною мірою залежать від якісної ізоляції. Ущільнювач D-профілю дозволяє зменшити тепловтрати, захистити приміщення від пилу, вологи та сторонніх звуків, створюючи затишний мікроклімат у будь-яку пору року.
Призначений для герметизації щілин у вікнах і дверях (пластикових, дерев’яних, металевих). Використовується у квартирах, приватних будинках, офісах та виробничих приміщеннях. Також підходить для балконних рам і вхідних дверей.
Виготовлений з еластичної та міцної гуми з надійним клейовим шаром. Стійкий до вологи, ультрафіолету та перепадів температур. Зберігає властивості протягом багаторічної експлуатації.
Бухта довжиною 100 метрів, профіль D 9×5.5 мм. Компактно намотаний для зручності зберігання та монтажу.
Ущільнювач вирізняється довговічністю та надійністю клейового шару. Доставка здійснюється по всій Україні транспортними компаніями. Доступні оптові та роздрібні закупівлі.
LMAR – це прямі поставки, широкий асортимент господарських товарів та інструментів, вигідні ціни та швидка доставка. Ми гарантуємо якість і довговічність продукції.
Тип | Самоклеючий ущільнювач |
Профіль | D |
Розмір | 9×5.5 мм |
Довжина | 100 м |
Матеріал | Гума |
Колір | Білий |
Кріплення | Клейова основа |
Призначення | Вікна та двері (пластикові, дерев’яні, металеві) |
Термін служби | До 5 років |
Особливості | Теплоізоляція, шумоізоляція, захист від пилу та вологи |