Термометр (гигрометр) цифровой HTC2

T161 TER17-3

Новый товар

За этот товар не начисляются бонусные баллы.


$4.58

Описание

Термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2

  Вологість повітря є головним параметром, який визначить ваше комфортне проживання в тому чи іншому приміщенні. Однак, на жаль, всі умови проживання в місті не відповідають необхідному, і тому їх доводиться підлаштовувати під себе. Зволожувачі повітря, як правило, є надійними побутовими приладами, які здатні відкоригувати вологість. Вони є таким же важливим домашнім приладом, як і, наприклад, плита або холодильник.

Однак чи потрібен вам зволожувач, і як придбати необхідну модель?

  Щоб визначити необхідний вам такий побутовий прилад досить купити дешевий термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2. Сучасний термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2 являє собою пристрій, який вимірює вологість повітря. Аналогічні версії термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2 можуть коштувати від 1 долара і до 6-7 доларів. Однак на сьогоднішній день модно знайти цілі комбіновані метеостанції, в який буде не тільки вбудований термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2, але і до того ж така метеостанція зможе виміряти вологість повітря, показати температуру не тільки всередині, а й зовні, спрогнозувати погоду при допомоги барометрів.

  Часто зустрічається, що такі метеостанції вміщають в себе будильник, на цілий місяць календар і мн. ін. Вологість повітря повинна знаходиться в рамках від 40% до 65%.

  Якщо ж в результаті вимірів отримана вами цифра нижче цієї позначки, то зволожувач повітря вам терміново потрібно придбати, якщо ж відмітка знаходиться вище, то можете не турбуватися, відсоток вологи відмінний. Найчастіше купувати зволожувач повітря не потрібно тим людям, які живуть недалеко від водойм, річок, недалеко від моря.

Якщо у вас в будинку є дитина, то потрібно обов'язково знати вологість навколишнього повітря, якщо вона менше 40%, то потрібно придбати зволожувач. Але для початку треба виміряти цей показник! Для цього і потрібен гигрометр!

  • Цей девайс - 4 в 1 - гігрометр, термометр, годинник, будильник, з виносним датчиком вимірювання температури повітря.
  • Великий LCD-дисплей з великими знаками, видно на відстані 2-3 метрів.
  • Діапазон вимірювання відносної вологості: 10% -99% RH
  • Діапазон вимірювання температури: -50 ℃ ~ +70 ℃
  • Похибка вимірювання вологості: ± 5% RH
  • Похибка вимірювання температури: ± 1 ℃
  • Батарея: AAA- 1.5V в комплекті
  • Розмір: 97.5 × 106 × 22mm
  • Виробник - Китай