Информация

Каталог

Включены фильтры:

  Скачайте мобильное приложение нашего сайта для Вашего гаджета

  Батарейки Товаров: 2.

  Подкатегории

  • Батарейки DAEWOO

   Батарейки DAEWOO - це первинне джерело живлення. У більшості випадків - це одиночний елемент, а також може бути акумулятор, з'єднаний в батарею для збільшення ємності або напруги. Повторного використання та заряду не підлягає. Найбільш поширені сольові і лужні батарейки. Мають відміну в складі розчину електроліту. А також у маркуванні лужних (алкалінових) батарейок присутній буква L, що є відмінною рисою від сольових. Сольові батареї не замінні для малопотужних приладів, таких як настінні годинники, пульти управління. Не люблять знижену температуру і швидко виходять з ладу при великому навантаженні. Термін зберігання від 3 до 5 років. Лужні батарейки DAEWOO в свою чергу забезпечують харчування пристроїв із середньою і великою потужністю. Не боятися зниженого температурного режиму, і великих навантажень. Застосовуються для електробритв, плеєрів, ліхтариків і диктофонів. Термін зберігання батарейок DAEWOO до 7 років.

  • Батарейки Duracell

   Алкалінові батарейки Duracell є універсальними батарейками, які ідеально підходять для надійної роботи пристроїв. Ці батарейки дають вам можливість насолоджуватися використанням ваших гаджетів і є продуктом, на який можна покластися. Вони стануть найкращим вибором, якщо ви шукаєте надійне джерело енергії на тривалий час роботи для регулярно використовуваних пристроїв, таких як портативні ігрові консолі, бритви, пульти дистанційного керування, програвачі компакт-дисків, механізовані іграшки, ліхтарики, зубні щітки і пр.Технологія Duracell Duralock зберігає заряд до 10 років, якщо батареї не іспользуется.Доступні для типів АА, ААА, С, D і 9V

  • Батарейки Energycell

   Батарейки Energycell ААА, АА. Склад їх сольовий - (марганцево-цинкові джерела струму з сольовим електролітом). Країна виробник: Китай

  • Батарейки GP

   Вибрати відповідну батарейку GP просто. Потрібно визначитися, для якого приладу вона потрібна, і знайти його зображення на блістері. Також в цьому допоможуть наші рекомендації: GP GreencellСолевие батарейки мають невелику ємність (600-800 мАч) і призначені для використання в приладах з низьким споживанням енергії. Наприклад: настільні та настінні годинники, пульти дистанційного керування і т.п. Для даних приладів компанія GP пропонує серію батарейок GP Greencell, GP Supercell і GP Powercell. Ці батарейки не поступаються за якістю іншим відомим маркам сольових батарей і володіють хорошими показниками «ціна / якість». Але будьте уважні: сольові батарейки не створені для великих навантажень, тому не вставляйте їх в фотоапарат або в дитячу іграшку! GP Super Alkaline Лужні, або алкалайнові батарейки мають велику ємність (2500-3200 мАг), ніж сольові, і рекомендуються для використання в енергоємних приладах: фотоапаратах, іграшках, ліхтариках і т.д. Для таких пристроїв купуйте батарейку GP Super Alkaline або GP Ultra. GP Super Alkaline вже стала однією з найпопулярніших батарейок в Україні за рахунок своєї високої якості і доступної ціни. GP Ultra Серія GP Ultra відноситься до потужних алкалайнових батарейок і рекомендується для використання в приладах з підвищеним енергоспоживанням. Таку батарейку сміливо вставляйте, куди завгодно: всюди вона покаже найвищий результат. Працює довго, дуже довго! GP Ultra Plus Лужні батарейки серії GP Ultra Plus Alkaline мають оновлену хімічну формулу і працюють ще на 30% довше в порівнянні з алкалайнових батарейками в цифрових фотоапаратах та інших цифрових пристроях, мають високу електричної ємністю і не містять кадмію і ртуті.

  • Батарейки Lmar

   Алкалінові батарейки LMAR, підходят для ігрушок, годиників, калькуляторів и т.д.

  • Батарейки KODAK

   Батарейки Kodak гарантують забезпечення довготривалої і безперебойної роботи пристроїв з високим рівнем споживання енергії. Наприклад, електробритви, фотоспалахи, портативні радіостанції, плеєри і диктофони, магнітофони, переносні телевізори, іграшки з мотором, потужні ліхтарі. Батарейки Kodak ідеально підходять для довгострокової роботи в пристроях, дозволяють задовольнити Ваші основні потреби в електроживленні. Ця потужна алкалінова батарейка працює практично при будь-яких температурних режимах, екологічно безпечна і гарантована від протікання і корозії. Елементи живлення Kodak - це ідеальний вибір, якщо Вам потрібна швидкість, функціональність і довгий термін служби!

  • Батарейки MAXIMUS

   Алкалінові батарейки Maxus - це автономні джерела живлення, які підходять для використання в невеликих електронних пристроях, що не вимагають великої сили струму. Як правило, такі батарейки використовуються для харчування фотоапаратів, пультів дистанційного керування і інших пристроїв, в тому числі дистанційних бездротових. Компактні розміри цих батарейок дозволяють використовувати їх в невеликих пристроях. Незважаючи на розмір, ці батарейки придатні для тривалої експлуатації в пристроях з малим і середнім споживанням енергії. Батарейки "Maxus ААА" відмінної якості, мають привабливий зовнішній вигляд і відповідають геометричним розмірам прийнятим відповідним стандартом. Дані батарейки прослужать довго!

  • Батарейки MOTOMA

   MOTOMA - якісні елементи живлення (батарейки і акумулятори). З моменту заснування компанії головним її завданням є виробництво високоякісних елементів живлення і їх експорт. Для досягнення цієї мети було створено бренд марнотратом, який завжди захищає високу якість нашої продукції. Ми говоримо "марнотратом" - маємо на увазі "якість". У нас Ви можете придбати не тільки елементи для побутового призначення, а й акумулятори для промислового використання. Різноманітні асортименти можуть задовольняти різних клієнтів. Якщо Ви сподіваєтеся придбати високоякісні та недорогі товари, будь ласка, спробуйте марнотратом батарейки та акумулятори.

  • Батарейки Наша Сила

   Торгова марка «НАША СИЛА» - була заснована в серпні 2003 року для того, щоб надати українським споживачам найякіснішу сучасну продукцію в галузі батарей, акумуляторів, ліхтарів, зарядних пристроїв, електротоварів та освітлювальної техніки. НАША СИЛА - займає лідируючі позиції на ринку України. Сольові батареї НАША СИЛА займають лідируючі позиції в більшості українських споживачів і повністю виправдовують їх довіру. Проведені тести сольових батарей НАША СИЛА в незалежних досвідчених інститутах підтверджують високий рівень якості продукції. Алкалинова батареї (лужні батареї) торгової марки НАША СИЛА є інноваційним продуктом і забезпечують максимально тривалий робочий час роботи побутових пристроїв. Акумулятори НАША СИЛА одні з небагатьох для українського ринку продуктів в своєму класі, вироблених в Японії, і мають принципово високі технічні показники.

  • Батарейки СЕРМАНИЯ, СЕТРЕЙДИ
  Показано 1 - 2 из 2 товаров
  Показано 1 - 2 из 2 товаров
  Батарейки

  Не многие могут похвастаться познаниями в сфере обычных батареек. На первый взгляд маленькая деталь практически крошечных размеров очень ценна в повседневной жизни и при правильной эксплуатации приносит исключительно только пользу. Мы давно уже привыкли покупать батарейки оптом домой, потому что так выгодней и в момент, когда её катастрофически ...

  Не многие могут похвастаться познаниями в сфере обычных батареек. На первый взгляд маленькая деталь практически крошечных размеров очень ценна в повседневной жизни и при правильной эксплуатации приносит исключительно только пользу. Мы давно уже привыкли покупать батарейки оптом домой, потому что так выгодней и в момент, когда её катастрофически не хватает, всего за несколько секунд её можно заменить на новую. Для чего используют батарейки Батарейки являются постоянным источником напряжения, без которого просто невозможно существование портативных и самостоятельных приборов. Но мало знать о существовании «пальчиковых» и «мизинчиковых» представителях, есть ещё много различных вариантов не менее эффективных, а в некоторых случаях даже более необходимых. Чаще всего батарейки можно встретить в часах, дистанционных пультах, телефонах, фотоаппаратах, фонариках и многом другом, в общем в том, чем каждодневно пользуется среднестатистический человек. Поэтому оптом батарейки выгоднее покупать Распространённые виды Чаще всего на слух и в быту используют «пальчиковые» батарейки, а прозвали их так согласно размеру, который в действительности приближен к размеру пальца. Бывают они щелочные и солевые. Первые лучше вставлять в приборы, требующие большого заряда, к примеру, фотоаппараты, фонари. Вторые более слабые и чаще можно встретить в часах, пультах. «Мизинчиковые» работают по тому же принципу, только имеют более меньшие размеры, поэтому и используются в маленьких устройствах. Очень редко можно встретить «крону», она менее популярна и похожа на обычную пальчиковую батарейку, только размер немного отличается. Чаще всего встречается в микронаушниках. Батарейки в виде бочоночков издали похожи на «пальчиковые», только имеют более крупный размер. Чаще всего используются в магнитофонах, приёмниках, фонарях и других бытовых приборах. Если устройствами пользоваться каждый день, тогда предпочтительней покупать батарейки оптом щелочного типа. Существует отдельный вид плоских батареек, в народе называемых «таблетками». Их используют в наручных часах, некоторых игрушках, брелках. Выводы Узнав некоторые особенности и разновидности, заказать или купить батарейки оптом в нашем интернет-магазине станет гораздо проще и легче. Среди большого разнообразия перед покупкой нужно грамотно оценить потребности и выбрать самый оптимальный вариант. Качественные оптом батарейки не только будут отлично выполнять свою работу, но и будут полностью безопасными для вашего здоровья. Купить оптом батарейки, батарейки по оптовым ценам, батарейки размеры А-R20,АА- R6, ААА-R03 кроны R14: Фирмы-Сони, Филипс, Тошиба, Gp, Германия-Сермания, Гетрейди-Сетрейди, Панасоник, Део, Павер-Флещ, Наша-Сила, Хюндай, Энержасел, Дюрасел, Дюрасел-Турбо. покупайте у нас оптом, интернет-магазин хозтоваров lmar.com.ua. Продажа на территории Украины

  Еще