Скобы для степлера Товаров: 7.

Показано 1 - 7 из 7 товаров
Показано 1 - 7 из 7 товаров
Скобы для степлера

У комплекті зі степлером часто йде кілька витратних скоб, і коли вони закінчуються, стає питання про придбання партії кріпильного матеріалу. Скоби кріпильні для степлера існують різних типів і розмірів, вони також виконані з різних металів. Причому самі степлери можуть працювати не з кожним типом скоб.

При виборі слід враховувати форму скоб, їх ...

У комплекті зі степлером часто йде кілька витратних скоб, і коли вони закінчуються, стає питання про придбання партії кріпильного матеріалу. Скоби кріпильні для степлера існують різних типів і розмірів, вони також виконані з різних металів. Причому самі степлери можуть працювати не з кожним типом скоб.

При виборі слід враховувати форму скоб, їх ширина і довжина, а також висота ніжки. Щоб придбати функціональні скоби для виконання різного виду робіт, слід знати, які з них видів існують і для чого призначені.

скобы для степлера размеры 

Типи скоб будівельних, канцелярських для степлера

Cкоби будівельні для степлера мають різну форму - в формі літер П, Т, U. Така форма скоб призначена для більшості будівельних, канцелярських і монтажних робіт. Для кріплення проводів і тонкого кабелю застосовують скоби в формі S або L (мають маркування 28 і 36).

Найбільш широкий асортимент п-образних кріпильних скоб. При виборі скоб для степлера їх вибирають з урахуванням довжини і товщини спинки, від яких залежить міцність кріплення, а також висотою ніжки, відповідальної за глибину кріплення. Скоби для степлерів з виконують з різних металів:

         Алюміній - недорогі нержавіючі скоби, призначені для витримування незначних навантажень;
         Мідні - виконують якісні декоративні кріплення до нежестких матеріалів;
         Сталеві - можуть бути загартованими або звичайними, схильні до корозії;
         Оцинковані або нержавіючі - найпоширеніші, призначені для міцного і надійного кріплення.
Бажаєте придбати партію скоб, без походів по спеціалізованих магазинах і зайвих витрат? Зверніться за покупкою на інтерактивну площадку продажів до їх безпосереднім виробникам.

скобы для степлера цена

Скоби ЛМАР ™ для степлера: розміри, опис, фото, відгуки на Lmar.ua

Наша компанія пропонує оптом кріпильний інструмент ЛМАР ™ - скоби для степлера власного виробництва. Завдяки політиці прямого співробітництва без посередників ми можемо запропонувати своїм покупцям відмінний продукт за конкурентною ціною. В асортименті нашого фірмового інтернет-магазину представлені скоби всіх популярних типів для кріплення різних матеріалів.

В онлайн каталозі, вивчаючи і порівнюючи робочі характеристики і вартість кріпильних скоб, можна вибрати функціональні пристосування, виконані за вимогами ГОСТів, технології і відповідних будівельним нормам. Наша продукція є однією з кращих на вітчизняному ринку в категорії ціна / якість. Для вибору користуйтеся технічними характеристиками і фото в картках товарів, а також відгуками покупців на сайті магазина.

Купити скоби оптом для будівельного степлера з доставкою в Полтаву, Одесу, Львів, Суми, Луцьк

скобы для степлера 10/6

скоби для степлера 10/6

У нашому інтернет-магазині можна придбати оптом для будівельного степлера по самій конкурентною ціною на ринку України. Крім привабливої ​​ціни і високої якості кріпильного матеріалу ЛМАР ™ ми можемо запропонувати додаткові послуги високої якості:

- Високоякісну продукцію за ціною виробника;

- Консультація професійного фахівця, практична допомога при виборі скоб для степлера;
- Індивідуальний підхід до кожного покупця, спеціальні умови для оптових покупців і постійних клієнтів;
- Наявність власних складських площ, гарантія своєчасного виконання договору;
-Доставка партія товару будь-якого обсягу найзручнішим транспортом в Полтаву, Одесу, Львів, Суми, Луцьк та інші регіони України пріоритетним видом транспорту.
Щоб мати більше інформації про наш товар і умови співпраці з нашою компанією, скористайтеся контактним телефоном або замовте зворотний дзвінок.

Еще