Стяжки Товаров: 2.

Показано 1 - 2 из 2 товаров
Показано 1 - 2 из 2 товаров
Стяжки

Пластикова стяжка - це багатоцільове кріплення, який був створений для складання і з'єднання проводів в джгути, а також фіксації їх до поверхонь. Сьогодні, завдяки універсальності і мінімальною ціною, сфера застосування універсальної кріпильної деталі кріплення значно розширилася. Його застосовують при монтажі труб малого діаметра, упаковці това...

Пластикова стяжка - це багатоцільове кріплення, який був створений для складання і з'єднання проводів в джгути, а також фіксації їх до поверхонь. Сьогодні, завдяки універсальності і мінімальною ціною, сфера застосування універсальної кріпильної деталі кріплення значно розширилася. Його застосовують при монтажі труб малого діаметра, упаковці товарів і продуктів харчування, і навіть для кріплення опалубки.

Кабельні стяжки виготовляються з поліаміду - різновиди нейлону. З'єднання відрізняється міцністю, антикорозійною стійкістю, а також легкістю, безпекою та зручністю монтажу. Стяжки нейлонові, ціна у яких є найбільш доступною і невисокою, відрізняються міцністю, пластичністю, стійкістю до надмірної вологості і різних температурних режимів. За допомогою пластикових стяжок можна створювати кріплення, як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.

хомут пластиковий стяжка

Види і типи пластикових кріпильних інструментів - стяжок

Пластикова стяжка має вигляд вузької смуги з нейлону. Від її ширини залежить обсяг граничних навантажень, а відмінності по відтінку вказують на область застосування. Білі і чорні стяжки вказують на універсальність кріплення, кольорові - на конкретну область застосування. За функціональністю хомут пластиковий буває одноразовий або багаторазовий. Деякі види мають поверхню для інформаційних позначок. Розміри хомутів вибираються в залежності від кількості, ваги деталей, що з'єднуються і навантажень, які вони будуть нести.

По виду і функціональності нейлонова стяжка різниться на:

         Теплотривкі нейлонові стяжки;
         Стяжка з кріпленням під гвинт;
         Хомут з ​​кріпленням в монтується отвір;
         Стяжка нейлонова з биркою для маркування;
         Пластикові стяжки «твіст» та ін.
Завдяки зростанню популярності універсальних кріпильних виробів кількість їх різновидів і конструкцій постійно зростає.

хомут пластиковый стяжка

стяжки пластиковые цена

Інструменти/господарські товари оптом Lmar: нейлонові стяжки - ціна, опис, фото

Наша компанія є виробником нейлонових стяжок і пропонує купити хомут пластиковий оптом по самій конкурентною і доступною ціною на вітчизняному ринку. Ми випускаємо продукцію на європейському обладнанні з матеріалів високої якості і вже більше п'яти років працюємо на ринку України. Продукція в інтернет - магазині Lmar.ua відрізняється високою якістю, відповідає встановленим вітчизняним і світовим стандартам, нормам гігієни і санітарії, про що свідчить отримані сертифікати.

Оптовим покупцям ми пропонуємо найпривабливіші умови для співпраці. Вибір продукції з каталогу будівельних витратних матеріалів необхідно проводити відповідно до фото, описом технічних характеристик моделей, а також користуючись відгуками, які залишили наші покупці на сайті інтернет-магазину.

Стяжки нейлонові Lmar купити оптом з доставкою в Полтаву, Одесу, Дніпропетровськ, Харків, Суми / Україна

пластиковые хомуты стяжки цена


Наша компанія пропонує купити оптом стяжки нейлонові високої якості. До переваг співпраці з нами можна віднести:

         Продукція високої якості за ціною виробника
         Рекомендації і допомога при складанні замовлення професійного фахівця-менеджера,
         Постійна наявність товару на складах і своєчасне виконання замовлення в необхідному обсязі,
         Популярна програма лояльності для вигідного співробітництва з постійними клієнтами,
         Зручна та швидка доставка товару покупцеві в Полтаву, Одесу, Дніпропетровськ, Харків, Суми та інші регіони України пріоритетним транспортом.

Щоб отримати більш детальну інформацію, слід зв'язатися будь-яким способом, зазначеним в розділі «контакти» на сайті фірмового інтернет-магазину. Отримавши наш товар і переконавшись в його якості, не забудьте повернутися на сайт і залишити свій відгук для майбутніх покупців.

Еще