Замки навісні RichDoor сірий 63мм Збільшити для перегляду

Замки навісні RichDoor сірий 63мм

ZRD63

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.80

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 38MM

Інформація

Навісні замки представляють надійне замикає пристрій, який охороняє об'єкт від зловмисників. Навісні замки надто вразливі при сильному механічному впливі грабіжників. Це частково правда, коли справа стосується навісних замків з алюмінію, інших м'якотілих сплавів, як, наприклад латунь.

На сайті lmar.com.ua пропонуються замки навісні RichDoor сірі 63 мм. Виробник Лмар подбав про те, щоб встановивши навісний замок такого типу ви відкинули страхи щодо грабежу. Таким навісним замкам ні страшно ні підпилювання, ні злом, ні навіть висвердлювання замкового механізму. А все завдяки тому, що в їх виробництві використовує тільки високоякісна загартована сталь.

Не бійтеся викладати певну суму грошей на навісний замок, особливо якщо ви вирішили купити замки навісні RichDoor. Не знайдете купити якісний замок з хромованою стали за бюджетну ціну. Також не варто забувати в комплекті з замком купувати і спеціальну захисну мастило, якщо замок буде знаходиться під відкритим небом. Це мастило зможе через 10 років експлуатації підвищити антикорозійні властивості замку, повернути легкість відкривання і закривання

Аксесуари