Замки навісні RichDoor сірі 50мм Збільшити для перегляду

Замки навісні RichDoor сірі 50мм

ZRD50

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.60

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 38MM

Інформація

Замок rich door 50 мм і його особливості:

  • відноситься до категорії з середньою захистом
  • корпус шириною 50 мм, виготовлений зі сталі
  • дужка з діаметром 10 мм, виготовлена ​​з цільної загартованої сталі, яка має нейтралітет до гальваніки
  • покритий захисним шаром багатошарового поліестеру (забезпечує захист від корозії)
  • всередині встановлені 6 циліндрів в різних рівнях, що ускладнює злом

Захисний шар збільшує довговічність продукту, дозволяє уникнути корозії в місцях з підвищеною вологістю. Секрет виготовлений з високоякісної латуні і використовує англійську технологію.

Здається, що вибрати навісні замки просто, проте це питання таїть в собі безліч підводних каменів: будь недосвідчена людина просто загубиться сьогодні на ринку серед розмаїття замків від виробників. В асортименті надані якісні варіанти замків для будинку, гаража, на господарських прибудова. Як же розібратися?

 Великою популярністю користуються гаражні навісні замки RichDoor сірі 50 мм. Їх чіпляють і на поштові скриньки.

Серед моделей від виробника RichDoor ви навряд чи знайдете ненадійні варіанти замку, це надійні варіанти замків з хромованою і загартованої сталі.

Всі пристрої-richdoor мають високий і точний рівень секретності їх неможливо зламати за допомогою механічного впливу, або відмичок.

При виборі замка потрібно правильно підібрати модель, яка б відповідала не тільки вашому дверного отвору, а й цінностей об'єкта.

 Для будь-якого приміщення, для будь-якої вхідних дверей, гаражної, майстерні можна підібрати свій індивідуальний варіант замку -richdoor. Вони на всьому конкурентоспроможному ринку відрізняються не тільки своєю низькою ціновою політикою, а й ще до того ж високим рівнем міцності і безпеки.

 Варто зазначити, що якісні замки -richdoor встановлюють навіть у муніципальні приміщення, в яких рівень захисту і безпеки повинен знаходитися воістину на високому рівні.