Замки навісні Rich Door сірі 38мм Збільшити для перегляду

Замки навісні Rich Door сірі 38мм

ZRD38

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.90

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Характеристики

размер 38MM

Інформація

Вироби компанії ricjdoor відрізняються високою якістю виготовлення.

Замок rich door 38 мм має:

  • навісний тип конструкції, поєднується з дерев'яними та металевими дверима. Корпус виготовлений із сталі, яка покрита спеціальною багатошаровою фарбою, вона запобігає появі іржі
  • дужку діаметром в 8 мм і виготовлена ​​з цільної технології з використання загартованої сталі. Таким чином замок можна використовувати як усередині приміщення, так і на зовні
  • сердечник з англійським типом захисту з використанням 6 циліндрів, виконаний з латуні

 Боїтеся бути пограбованим, тоді вам слід змінити все замки. Ми можемо бути спокійними за майно, яке перебуває вдома, але то що знаходиться поза ним, як правило, в гаражі, прибудовах - не має захисту. Про все подбайте завчасно, тому пропонуємо вашій увазі замки навісні RichDoor сірі 38 мм.

 Не варто забувати про головну задачу навісного пристрою-надійно охороняти ввірене йому майно. Є навісні замки, які можна відкрити за допомогою лому, такої якості замки, до правило і чіпляються на поштові скриньки і хвіртки всередині двору.

Підприємці можуть сміливо купувати замки навісні RichDoor сірі 38 мм оптом. Сьогодні ведеться масштабне виробництво замків ReachDoor. Кожен елемент навісного замка виготовляється за передовими технологіями. Замки пройшли всі стандарти і мають сертифікований випуск продукції. Більшою мірою навісні замки проводяться із загартованої сталі, вона забезпечує замкове пристрій високим рівнем захисту.

Варто відзначити, замки навісні RichDoor сірі 38 мм зможуть на 10, а то і 15, 20 років вперед зберегти всі свої антикорозійні властивості, а щоб ваш замок прослужив вам максимально довго експлуатувати його слід обробляти захисним мастилом.

Всі, хто віддав перевагу замку-richdoor не пошкодував про прийняте рішення.