Замок навісний Лев 75мм Збільшити для перегляду

Замок навісний Лев 75мм

ZL-75

Новий товар

Замок навісний лев 75мм, замок лев 75мм оптом, замок навісний лев 75мм опт

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$1.90

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок лев 75 мм, характеристики:

  • надає захист на виробництві або в побуті
  • обладнання дозволяє укомплектувати в нього потужний сердечник і дужку
  • корпус виконаний з чавуну по цільної технології, для збільшення захисту від іржі він покритий багатошарової чорною фарбою
  • дужка виготовлена ​​з литої загартованої сталі і має ідеальне зчеплення з сердечником
  • сам сердечник має 6 секретів, виконаних з латуні високої якості, який використовує також циліндри з латуні

  Замок навісний Лев 75 мм залишається практичним придбанням і по сьогоднішній день, тому що практично всі приміщення в господарській частині двору замикаються на спеціальні засуви. Замок навісний Лев 75 мм використовують не в одиничному екземплярі. Господар може встановити, наприклад, на гаражні ворота, кілька таких пристосувань для забезпечення найкращої охорони своєї власності. У ситуації з раритетної меблями, варто сказати, що для позбавлення від радянського минулого вам, як майстру, доведеться неабияк потрудитися. Основна заковика полягає в тому, щоб позбутися від колись модного лакового покриття. Постарайтеся повністю піти від старої концепції, прикрасити деталі меблів новими декоративними елементами, такими, як ліпний декор, дзеркала, художні рами.

  Не забувайте про те, що той же стару шафу можна зробити прекрасної деталлю інтер'єру, навіть в поєднанні з потужним навісним замком. Це додасть образу родзинки і зовнішньої неповторності. Купуйте замок навісний Лев 75 мм оптом для того, щоб використовувати його в якості оригінального доповнення своїм роботам. Можливо, це буде ваша неповторна деталь. Надалі ви можете розвинути зі своєї творчої вдачі підприємницьку, і зайнятися серйозним реставрування звичних речей. Особливо замок навісний Лев стане в нагоді і в вашому домі, адже є надійним замкове пристрій.