Замок навісний Лев 63мм Збільшити для перегляду

Замок навісний Лев 63мм

ZL-63

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.50

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок лев 63 мм відмінно підходить для середньої захисту будь-якого приміщення.

Замок має навісний тип, тому для його використання знадобитися петлі.

Широкий корпус забезпечує великий секрет, який в комплексі з дужкою в 12 мм забезпечить ідеальний захист будь-якого місця.

Матеріал навісного замка лев:

  • корпус виготовлений з литого чавуну, який покритий чорною багатошарової фарбою для захисту від корозії
  • дужка проводиться також по цільної технології, однак із загартованої сталі
  • сердечник виготовлений з латуні за англійською технологією (вони використовує кілька латунних циліндрів, секретів)
  • в комплекті присутній 2 ключа з латуні

  Будь-яка дерев'яна річ вимагає не тільки трепетного ставлення, а й захисту від різноманітних шкідників. Зокрема, важливо обробити поверхню очищеного дерева короїдом, для того, щоб ваш відреставрований комод не став об'єктом посягання термітів і грибків. Замок навісний Лев 63 мм цілком можна залишити на колишньому місці. Постарайтеся знайти спеціальну фарбу для дерева, надайте йому відтінок. На гранях найкраще використовувати більш темну фарбу. Після обробки можна покрити меблі лаком і дочекатися повного висихання. Не забувайте про те, що важливо опрацьовувати кожну деталь комода. Старий замок навісний Лев 63 мм можна також задекорувати за допомогою лаку. Якщо вам не потрібно надалі користуватися замком, просто закрийте його і покрийте фарбою.

  Постарайтеся при реставрації старих речей не використовувати блискітки та інші вульгарні і екстравагантні деталі. Зробіть меблі стриманою і класичної. Її буде прикрашати справжнє благородство. Задумайтесь над тим, щоб купити замок навісний Лев 63 мм оптом. Це практична деталь, яка знадобиться вам в господарстві не тільки в якості прикраси, але також в якості замкового пристрою, який вирішить будь-які питання, пов'язані з охороною вашої власності. Навіть одним своїм виглядом, своєю масивністю він зможе психологічно показати зловмисникові, що біля дверей є свій господар