Замок навісний Лев 50мм Збільшити для перегляду

Замок навісний Лев 50мм

ZL-50

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Для оптимального захисту будь-якого приміщення відмінно підійде замок лев 50 мм

Замок лев 50 мм, особливості:

  • корпус виготовлений з литого чавуну, який має високий показник міцності
  • покритий чорною фарбою, яка зменшуючи ймовірно окислення матеріалу
  • дужка з діаметром 9 мм ідеально зчіплюється з секретом усередині корпусу, а також виготовлена ​​із загартованої сталі, що забезпечує захист від корозії
  • сердечник використовує англійську технологію з циліндрами і виготовлений з латуні, як і ключі до нього.
  • замок надається в невеликій картонній коробкою в комплекті з парою ключів

   Замок навісний Лев 50 мм також може послужити в якості прекрасного декоративного елемента для шкатулки або того ж бабусиної скрині. Вибирайте замок відповідного розміру і застосовуйте його на будь-який випадок життя. Для того, щоб провести заходи по відновленню будь-якої речі, її необхідно звільнити від зайвих деталей. Для початку варто очистити поверхню всередині і зовні вироби від накопичених забруднень. Потім можна очистити поверхню від застарілих покриттів. Це може бути лакова фарба на металі або потрісканий лак на дерев'яній поверхні. Після очищення можна відполірувати поверхню таким чином, щоб попутно захистити природну красу речей, підкреслити форми і гідності. Варто відзначити, що відновити річ можна практично на будь-якому етапі, якщо вона ще не піддалася природної корозії.

   Замок навісний Лев 50 мм, як правило, прекрасно підходить в комплектації до старих дверей. Якщо у вашому розпорядженні є кілька подібних моделей, які підлягають поступовому відновленню, ви можете купити замок навісний Лев 50 мм оптом для додаткової економії і гармонійного зовнішнього вигляду. Кілька сучасних деталей в поєднанні з благородною старовиною можуть зробити річ затребуваною і подарувати їй нове життя. Не викидайте хороші предмети з історією, якщо ви можете знайти їм гідне місце, якщо не в своєму інтер'єрі, то в чужому.