Информация

Контактори Немає жодного товару в цій категорії.

Контактори

Контактор - це головний елемент управління електродвигуна. Він неодхідний як розємний перемикач. Його функціональне призначення – виконання работи пускателя двигуна плавного пуска или частотного трансформатора.

Найбільш ідеальний варіант - керувати електромотором завдяки контактору, так як він сприяє реалізації дистанційного управління.

Головна...

Контактор - це головний елемент управління електродвигуна. Він неодхідний як розємний перемикач. Його функціональне призначення – виконання работи пускателя двигуна плавного пуска или частотного трансформатора.

Найбільш ідеальний варіант - керувати електромотором завдяки контактору, так як він сприяє реалізації дистанційного управління.

Головна перевага контакторов - комутаційна довговічність, не виключення можливості декількох тисяч операцій.

Контактор - 11 кВт, 400 В: опис товару

Контактор - 11 кВт, 400 В представляє силовую серію CES. Його прийнято застосовувати, щоб комутувати електричне навантаження у різних фазах, наприклад, однофазну або трифазну мережу.

Розглянемо можливості переключения шагового блоку трьохфазних конденсаторів (відповідно до принципової схеми, нижче). Вам слід знати наступні деталі:

Q = потужність конденсаторної батареї в кВАР;

U = напруга між фазами в вольтах;

S = потужність харчування в кВА;

Usc = напруга короткого замикання;

δ = температура навколишнього середовища навколо контактора.

Що стосується мміцності напруги, вона повинна бути у межах 200 кВт.

При першій операції перемикання струм майже повністю обмежений індуктивністю отворів трансформатора L2. Варто пам’ятати, що при початковому включенні упродовж перших мікросекцій, розрядний конденсатор майже еквівалентний коротким замиканням. Тому більш практично розглянути загальну індуктивність LT, яка обмежує значення, зазначене як пік для потужності контактора. Це дозволяє уникнути сварки контактора. 

Оптові бази хозтоваров, Україна. На що звертаємо увагу, обираючи контактор - 11 кВт, 400 Вт

Пропонуємо ознайомитьия, з параметрами, які допоможуть вам визначити, як вибрати контактор для застосування у тій сфері, яка актуальна для вас. Ми пропонуємо контактор - 11 кВт, 400 В.

У процесі вибору контактора, максимально приділяємо увагу правильній індуктивності. У нас немає пропозицій індуктивності, але ми пояснимо вам, як вибрати правильне значення індуктивності. Так, у процесі вибору контактора, важливо знати його механічні робочі цикли. Вони наступні:

  • контактор типичний 10 000 000 В;
  • контактор з додатковим блоком допоміжних перемикачів / типовий 10 000 000 В;
  • контактор з додатковою допоміжною електронікою;
  • блок перемикання / типовий 10 000 000 В.

З цим пристроєм потрібно вміти працювати, тому перш ніж приступити до роботи, вивчіть схему його підключення.

Показники робочої групи

Робоча напруга

Показник

1

при AC-2 / при 400 В / номінальне значення

A 25

при AC-3

2

при 400 В / номінальне значення

A 25

3

при 500 В / номінальное значення

A 18

4

при 690 В / номінальне значення

А 13

5

при AC-4 / при 400 В / номинальне значення

A 15,5

Підключення контактора в основному ланцюзі актуально

  • при AC-1;
  • при 40 ° C / мінімально допустима площа м² 10;
  • при 60 ° C / мінімально допустима площа м² 10.

Що стосується переваги співпраці з інтернет-магазином Lmar.com.ua, ми пропонуємо якісну продукцію, контактор - 11 kW, 400 V не виняток. Будемо раді вас бачитиуякості нашого покупця.

У разі передчасного повторного включення контактора, що заряджається у фазі протидії, контактор потрібно  відкласти при повторному включенні. Швидкість роботи повинна бути низькою. Якщо потрібна більш швидка операція, варто використовувати швидкісні розрядні резистори. Также контактор повинен бути оснащений трьома підходящими номіналами - N / C контактами.

Докладніше