Информация

Скотч різноколірний Немає жодного товару в цій категорії.

Скотч різноколірний

Скотч канцелярський. Купити канцелярський скотч прозорий. Розміри і ціни

Скотч канцелярський є кріпильним і пакувальним витратним матеріалом і являє собою пропіленову стрічку, намотану на бобіну, одна із сторін якої покрита шаром, що клеїть з каучуку або акрилу. Тонка міцна стрічка візуально практично прозора, що дозволяє виконати нею надійне кр...

Скотч канцелярський. Купити канцелярський скотч прозорий. Розміри і ціни

Скотч канцелярський є кріпильним і пакувальним витратним матеріалом і являє собою пропіленову стрічку, намотану на бобіну, одна із сторін якої покрита шаром, що клеїть з каучуку або акрилу. Тонка міцна стрічка візуально практично прозора, що дозволяє виконати нею надійне кріплення, практично не помітний на поверхні. Канцелярський скотч не змінює прозорості і зберігає свої склеювальні якості протягом тривалого часу.
Скотч прозорий канцелярський призначений для виконання фіксації поверхні при упаковці подарунків, сувенірних наборів, флористичних композицій, Їм скріплюються паперові листи, плакати, він застосовується при реставрації книг і журналів. Скотч канцелярський прозорий застосовується в умовах домашнього господарства, в офісах, навчальних, медичних установах, сфері обслуговування, а також при вирішенні дизайнерських завдань. Основне призначення скотча канцелярського - з'єднання невеликих коробок, картону і паперів. Їм запечатують конверти, бандеролі, посилки, кріплять етикетки, захищають наклейки від пошкоджень.


 Скотч прозорий канцелярський оптом від Lmar.ua: ціна, опис, відгуки 


У нашому інтернет-магазині можна купити канцелярський скотч ЛМАР ™ по самій конкурентній ціні на ринку України. Наша компанія є виробником витратних будівельних і господарських матеріалів, продається з власних складів. Канцелярський скотч ЛМАР відповідає таким вимогам:
• Має високі експлуатаційні якості і міцність полімерного підстави;
• Прозорість клейового складу і полімерної стрічки;
• Нейтральна реакція клею і підстави на чорнило і фарби;
• Збереження міцності і експлуатаційних якостей скотча протягом тривалого терміну;
• Привабливий естетичний вигляд з'єднаних поверхонь.
Ми виробляємо канцелярський скотч на сучасному обладнанні відповідно до вимог ГОСТ 20477-86 з високоякісної сировини. Вибір товару покупцями можливий, користуючись інформацією з описом його робочих характеристик, а також вивченням відгуків покупців, залишених на сайті фірмового магазину Lmar.ua.


Купити скотч канцелярський ЛМАР оптом з доставкою до Львова, Харкова, Дніпропетровська, Ужгород, Херсон/Україна 

Наш інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам купити скотч канцелярський оптом за ціною виробника. Крім низьких цін і великого асортименту при виборі, покупці отримають вигідні умови для співпраці:
Високоякісний товар по самій конкурентній ціні;
• Приватний супровід покупки менеджером від формування замовлення до його відправлення;
Консультація з усіх питань з можливістю отримати максимальну інформацію про товар;
• Доставка партії до Львова, Харкова, Дніпропетровська, Ужгород, Херсон та інші регіони України пріоритетною транспортною компанією.
Щоб більш детально дізнатися про співпрацю з продавцем і рівень сервісу в нашій компанії, користуйтеся усіма видами контактів, вказаних у відповідному розділі на сайті інтернет-магазину Lmar.ua.

Докладніше