Замок навісний єрмак 50мм Збільшити для перегляду

Замок навісний єрмак 50мм

ZNE50

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок єрмак 50 мм

Якщо Вам необхідно захистити свій будинок, промислове або складське приміщення, то замок єрмак 50 мм найкраще підійде для цих цілей.

  • Матеріалом виготовлення є чавун, тому замок має досить велику вагу, міцність від фізичних впливів і повний нейтралітет до всіляких окислення.
  • Корпус розміром в 50 мм і дужка з діаметром в 14 мм, забезпечують ідеальне зчеплення сердечника і корпусу, що не дозволить з легкістю його зруйнувати або відкрити відмичкою.
  • Класичний англійський сердечник з циліндричної технологією, яка передбачає невеликі циліндри на пружинках.


   Замок Єрмак 50 мм - це не просто елемент вашої композиції, а й корисна частина вироба, адже в новій скриньці людина може зберігати свої коштовності або фотографії, ключі та інші речі, які не повинні просто так потрапляти в чужі руки. Виготовляючи унікальний подарунок для близької людини, ви можете також раптово відкрити в собі хобі, яке приносить справжнє задоволення. Замок Єрмак 50 мм оптом це можливість для покупців, які планують знайти аксесуари безліч застосувань. І це не дивно, адже універсальний навісний замок може грати роль вірного помічника на кухні, в коморі, в погребі, гаражі та інших підсобних приміщеннях. Не бійтеся його малої ціни і не сумнівайтеся, за незначну суму, ви отримуєте дійсно якісний товар.