Замок навісний єрмак 85см Збільшити для перегляду

Замок навісний єрмак 85см

ZNE85

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок єрмак 85 мм

   Класичний навісний замок єрмак 85 мм забезпечить максимальний захист будь-якого приміщення з дерев'яною або металевою дверима.

  •  Максимальний розмір корпусу 85 мм
  •  Дужка 20 мм в комплексі є практично нерозривним союзом.
  • Циліндричний тип секрету і англійський механізм забезпечують відмінний захист від злому.
  • Чавунний корпус, який має нейтралітет до окислення і фізичного впливу зможе витримати будь-які навантаження. Дужка виконана зі сталі і покрита спеціальним шаром, які захищає їй від корозії і ерозії.

   Варто відзначити, що найперші примітивні вироби з'явилися в вавілонської, єгипетської і китайської древньої цивілізації. На розкопках в цій місцевості було знайдено безліч примітивних знарядь для замикання дверей і перші металеві замки. Замок Єрмак 85 мм, в порівнянні з древніми зразками, зберіг класичну форму і конструкцію. Принцип дії, покладений в основу навісного замка спочатку, залишився тим самим. Це означає, що більше осучасненого і простого знаряддя людина просто ще не придумав. Будемо сподіватися, що наші діти і внуки винайдуть ще більш ефективний спосіб охорони майна. А поки, купуючи замок Єрмак 85 мм оптом, ми отримуємо прекрасний інструмент для повсякденного використання в побуті. Купувати навісний замок слід з розумом, з огляду на практичну сторону питання. Адже основна функція конструкції - протидія злому, а також стійкість до будь-яких погодних умов.