Замок навісний єрмак 75 мм Збільшити для перегляду

Замок навісний єрмак 75 мм

ZNE75

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок єрмак 75 мм

  Навісний замок єрмак 75 мм відмінно підійде як для побутового використання, так і для промислового сектора. Замок проводиться в Китаї і має класичну конструкцію.

Виготовляє продукт з:

  • Чавуну, що збільшує довговічність і стійкість до фізичних ударів, і хімічне окислення.
  • Дужка виготовлена ​​зі сталі покритою спеціальним антикорозійним шаром.
  • Секрет має циліндричний тип конструкції, а сам механізм використовує англійську технологію.
  • Ширина корпусу 75 мм
  • Діаметр дужки 18 мм, забезпечать ідеальне зчеплення корпусу і дужки, яке буде дуже важко розірвати.

   Замок Єрмак 75 мм також може бути прикріплений на навісні кільця. Однак, як відомо, їх можна легко вирвати разом із запірним пристроєм за допомогою лома.

   Замок Єрмак 75 мм є аналогом так званого класичного врізного пристрою, яке вперше з'явилося в побуті людей 18 століття. Тоді в механіці замку було закладено простий важіль. Відкрити замок вже можна було за допомогою примітивного ключа, функція якого полягала в плавному відсунення важеля всередині замкової щілини. На сьогоднішній день найактивніше застосовується американська технологія, по якій почали виготовляти серцевини замків в 19 столітті. В основі тодішнього замку вже лежала циліндрична система. На сьогоднішній день, покупка і застосування замків є загальнодоступною. Ви можете придбати замок Єрмак 75 мм оптом за найдоступнішою вартості на ринку або на сайті спеціалізованого інтернет ресурсу з продажу дверних аксесуарів. Більш того, цей той рідкісний випадок, коли за малу ціну ви отримуєте відмінну якість.