Замок навісний єрмак 60мм Збільшити для перегляду

Замок навісний єрмак 60мм

ZNE60

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Замок єрмак 60 мм

   Така продукція, як замок єрмак 60 мм відмінно підходить для використання його в охороні серйозних об'єктів.

  • Великий корпус в 60 мм
  • дужка діаметром 16 мм в комплексі ідеально з'єднують корпус і секрети, тому зламати або зруйнувати такий замок буде дуже важко.


  Довговічності і міцності додає чавун, з якого виконаний весь продукт. Технологія англійського сердечника вже кілька століть активно використовується у багатьох замках і єрмак 60 мм не є винятком. У замку знаходить 6 секретів, що зменшує шанси зламати його відмичками.

  Замок Єрмак 60 мм має довгу дужку, тому він підійде в якості вічного символу і зможе послужити практичним атрибутом вашої клятви. Більш того, саме цей замок стійкий до будь-якої погоди, а тому ви можете повернутися подивитися на нього навіть через кілька років, не сумнівайтеся, він буде мати свій первинний вигляд. Крім самого замку, в якості подарунка молоді люди також підносять один одному рукописні клятви і дарують невеликі подаруночки, які символізують їх почуття. Зокрема, не тільки замок Єрмак 60 мм може бути вашим подарунком. Ніжнішим і постійним атрибутом є підвіска на шию у вигляді замку. Якщо замовити виготовлення такої милої штучки з золота або срібла, то ви отримаєте постійний амулет, який не втрачає своєї привабливості.

   Замок Єрмак 60 мм також використовується для будинку, як символічну речь, яку пара купила удвох. Навіть якщо ви не будете його використовувати в якості практичного інструменту, наявність такого символічного оберега в будинку зовсім не завадить. Штучки, які мають певний символізм, наділені якоюсь особливою атмосферою. Навіть якщо ви не вірите в різні легенди і забобони, дотримуватися традицій, не означає вдаватися до марного заняття. Ви можете купити замок Єрмак 60 мм оптом на складі або на базі інтернет магазину. Доставка товару здійснюється на відділення пошти або кур'єрською службою в будь-який зручний місце.