Замок навісний єрмак 40мм Збільшити для перегляду

Замок навісний єрмак 40мм

ZNE40

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.00

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

     Замок єрмак 40 мм

   Замок єрмак 40 мм - це пристрій класичного типу. Виготовляється в Китаї з урахуванням останніх технологій.

  • Матеріал виготовлення - чавун, який забезпечує стійкість до фізичних дій і всіляких окислення.
  • Ширина основної частини 40 мм, що дозволяє використовувати замок з дерев'яними дверима і металевими, невеликого розміру.
  • Діаметр дужки в 12 мм здатний витримати великі навантаження, забезпечуючи належний захист.

  Секретний механізм використовує технологію циліндрів, в сам циліндричний механізм - англійська. Замок єрмак 40 мм забезпечить ідеальний захист будь-яких приміщень на довгі роки.

   Замок Єрмак 40 мм це часто зустрічається універсальне пристосування, яке сьогодні можна легко купити на ринку. Його часто використовують в так званих шлюбних обрядах. За часів царської Росії молоді при вінчанні в церкві, виходячи з будівлі, переступали на порозі замок. Після цього його прийнято було замикати і викидати кудись на дно річки або в колодязь, «запечатуючи» таким чином відносини з чоловіком. Замок Єрмак 40 мм відноситься до категорії середніх замків, тому його найчастіше купують для забезпечення широкого спектру потреб.

   Замок Єрмак 40 мм може послужити прекрасним аксесуаром для закоханих. Для того, щоб обряд виглядав правильно, на замку роблять написи з імен дівчата і хлопці, бажано акриловими фарбами, які стійкі до абсолютно будь-якої погоди. Сьогодні ви можете купити замок Єрмак 40 мм оптом і порадувати свою половинку символічним подарунком до Дня всіх закоханих.