Розпродаж! Термометр (гігрометр) цифровий HTC1 Збільшити для перегляду

Термометр (гігрометр) цифровий HTC1

T160 TER17-4

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$4.58

Add to wishlist

Інформація

Термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2

  Дана модель відрізняється більш великими цифрами індикації часу і більшими кнопками перемикання дисплея. У новій моделі більш контрастний екран.
  Вологість, при якій людина відчуває себе найбільш комфортно влітку - це 60-75%, взимку це 55-70%. У наших будинках навесні і влітку (в суху погоду) вологість не перевищує 40%, а восени і взимку, в опалювальний період, вона падає до 25-30%, при цьому страждають люди, особливо, діти. При низькій вологості прискорюється процес старіння шкіри, вона втрачає свою пружність і еластичність, що призводить до виникнення захворювань шкіри (наприклад дерматитів) і впливає на обмін речовин цілого організму, а нам так хочеться продовжити свою молодість! При нормальній вологості повітря знижується ризик захворювань органів дихання.
  За допомогою цього гігрометра ви зможете контролювати вологість в приміщенні і при необхідності підвищити її підручними засобами (розпорошуючи воду з пирскавки, або ж просто поставить будь-які відкриті ємності з водою), звичайно в даному випадку побутової зволожувач буде найбільш кращим рішенням.

Термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2

  Вологість повітря є головним параметром, який визначить ваше комфортне проживання в тому чи іншому приміщенні. Однак, на жаль, всі умови проживання в місті не відповідають необхідному, і тому їх доводиться підлаштовувати під себе. Зволожувачі повітря, як правило, є надійними побутовими приладами, які здатні відкоригувати вологість. Вони є таким же важливим домашнім приладом, як і, наприклад, плита або холодильник. Однак чи потрібен вам зволожувач, і як придбати необхідну модель?

Сучасний термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2 являє собою пристрій, який вимірює вологість повітря. Аналогічні версії термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2 можуть коштувати від 1 долара і до 6-7 доларів. Однак на сьогоднішній день модно знайти цілі комбіновані метеостанції, в який буде не тільки вбудований термометр (гігрометр) цифровий HTC1, HTC2, але і до того ж така метеостанція зможе виміряти вологість повітря, показати температуру не тільки всередині, а й зовні, спрогнозувати погоду при допомоги барометрів. Часто зустрічається, що такі метеостанції вміщають в себе будильник, на цілий місяць календар і мн. ін.

  • Діапазон вимірювання температури: -50 ~ +70 ºC (-58 ~ +158 º F)
  • Діапазон вимірювання вологості: 20% ~ 99% RH
  • Точність вимірювання температури: 0.1 ºC (0.1º F)
  • Вологість: 1% RH
  • Харчування: 1.5V (AAA size) X 1
  • Розміри: 100 x 100 x 15mm
  • Вага: 125g

Відмінні особливості:

Дисплей показує: температуру, вологість, час.
Має пам'ять максимальних і мінімальних значень (що зручно для контролю показників вологості і температури протягом дня).
12/24 Годинна системи відображення часу.
Будильник.
Звукова індикація початку години.
Годинники і календар (місяць і день). Настінне і настільний використання.
Тривала робота.

Аксесуари