Термометр квадратный, пластик CH207 Збільшити для перегляду

Термометр квадратный, пластик CH207

T207

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.45

Найменша кількість товару для замовлення є 5

Add to wishlist

Інформація

Термометр віконний квадратний на липучках

  • Не містить ртуті, стрілочний
  • Діапазон вимірювання температур +50 -50 град С
  • Ціна поділки 1град С

 Встановлюється із зовнішнього боку вікна на липучках

   Для отримання правильних показань встановити термометр на раму або укіс із зовнішньої сторони вікна в місці, захищеному від прямих сонячних променів.

   Рано чи пізно, а кожен стикається з необхідністю придбання віконного термометра. І від великої різноманітності квадратних термометрів, від великої кількості їх різновидів дійсно можуть розбігтися очі. Як звичайного віконного термометра ви можете встановити не тільки звичний всім механічний, а й електронний, в цьому випадку вибирати тільки вам.

Механічні квадратні термометри поділяють на:

  • спиртові, ще відомі як капілярні і
  • стрілочного типу, відомі як біметалічні

  Спиртові квадратні термометри відомі всім, вони представлені у вигляді колбочки зі скла з капіляром, в якому і знаходиться кольорова рідина. Коли збільшується температура, рідина розширюється, а з її зниженням назад стискається.

  У кожної з таких моделей віконних термометрів є своя похибка не більше ніж на 1-2 ° С. Варто заздалегідь відзначити, що точність показань термометра залежить не тільки від нього самого, а й також від способу, яким він був прикріплений. Найчастіше віконні термометри кріпляться на віконній рамі за допомогою липучок, або ж присосок. Уже такий спосіб монтажу буде приводити до температурної похибки в межах 5 ° С.