Секатор Samurai F 28

F-28

Новий товар

Секатор F 28

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$3.50

Add to wishlist

Інформація

Секатор Самурай КС-4. Секатор призначений для обрізки живих і сухих вітрових дерев, а також для різання м'яких матеріалів, наприклад, гуми або пластмас.

Завдяки спеціально закріпленому верхньому дзеркалі утворюється "гладкий перетин", що безпечно для обрізки живих гілок дерев та кустарників. Нижнє опорне кромка хромироване, це забезпечує більш тривале гострий відтік.

Інструмент оснащений регулювальною гайкою з зубчастою шестінею з фіксатором для виконання точного та швидкого перетину.

В марте - апреле місяці погода налаживается, коли температура поступово піднімається до плюсової відмітки, це означає, що час обрізати крони і ветви дерев. Она нужна для того, щоб видалити болезненные і засохшие ветки, сформувати кроны. Традиційно прийнято вважати, що всі роботи в саду неможливо виконати без правильно підібраних садових інструментів.

Вместо вовсе не потрібне для садових робіт ножем, набагато простіше купити секатори оптом. Секатор для всіх садових робіт вважається більш зручним і вдосконаленим інструментом. У збірці секторів та його видів не сильно розрізняються між собою, вагоме відмінність може складатися лише у розмірі та в роботах ньюанса. Стоит відзначити, що на сьогоднішній день конструкція такої робочої інструменти постійно вдосконалюється і вже сьогодні кожен має можливість працювати з більш зручними ножицями, в яких вам навряд чи щось захочете змінити.

Каждая деталь в секаторе була раніше продумана і на всі 100 процентів виконує своє призначення. Лезвие проходить, як правило, особливу підготовку, під час якої вона стає куди більш міцним і гострим, з легкістю розсіває всі рослини без подальшого їх розщеплення. Опорное лезвие має свою особливу конфігурацію і невелику жерсть, за якою буде стекувати сок з дерева. Така продуманна конструкція дозволяє уникнути не тільки затирання, але й забруднення шийки. Амортизація захищає ваші руки від зайвих рухів, які допоможуть уникнути травм, втоми.