Розпродаж! Ліхтар світлодіодний акумуляторний 4 світлодіоди GD-610Lx Збільшити для перегляду

Ліхтар світлодіодний акумуляторний 4 світлодіоди GD-610Lx

FN-217

Новий товар

Ліхтар світлодіодний акумуляторний 4 світлодіоди GD-610Lx

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$1.50

Add to wishlist

Інформація

Ліхтарик акумуляторний світлодіодний gd 610 lx


Ліхтар GD-610 LX великої потужності, кнопковий вимикач, 4 світлодіода, час роботи LED досягає 100 000 годин, вбудований акумулятор, вилка на корпусі, індикатор зарядки, час повної зарядки акумулятора 12 годин, низьке споживання енергії.
Зарядка відбувається наступним чином: в задній частині ліхтаря натисніть на виступаючий курок і висунете зарядну вилку з корпусу ліхтаря вниз. Вставте його в розетку, загориться зелений індикатор збоку ліхтаря. Зарядка не повинна тривати більше 15 годин. Під час зарядки не можна включати ліхтар, інакше можуть згоріти світлодіоди та інші внутрішні компоненти ліхтаря.
Простий перезаряджається ліхтар завжди потрібно мати у себе вдома. По-перше: це зручно, завжди є незалежне джерело світла під рукою. По-друге: він не вимагає особливих умов зберігання і експлуатації. І по - третє: це економічно, непотрібно витрачати гроші на придбання батарейок.


GDLITE модель: GD-610LX виконаний в пластиковому корпусі, має вбудований акумулятор і внутрішню, висувну вилку. Джерелом світла є чотири точкових діода фірми CREE. Вбудований акумулятор заряджається близько 15 годин, але не варто заряджати його більше покладеного часу. На корпусі є індикатор зарядки. Кнопка включення захищена від випадкового включення ліхтаря. Зручність конструкції полягає і в тому, що ліхтар не має різних дротових зарядних пристроїв, які постійно губляться і їх потрібно шукати. Висувна вилка - це хороше рішення для домашнього ліхтаря.
 
Технічні характеристики:
Джерело світла: 4 світлодіоди LED
Джерело живлення: перезарядний акумулятор
Кількість режимів роботи: один
Потужність: 120 люмен
Діяльність світлового потоку: 100 м
Час роботи: 10:00
Розмір: 13х6 см.
Висувна вилка для зарядки.
Увага: не заряджати включеним

Аксесуари