Розпродаж! Ліхтар світлодіодний акумуляторний 15 світлодіодів Gdlite GD-612LX Збільшити для перегляду

Ліхтар світлодіодний акумуляторний 15 світлодіодів Gdlite GD-612LX

FSA-215

Новий товар

Ліхтар світлодіодний акумуляторний 15 світлодіодів Gdlite GD-612LX

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$2.60

Add to wishlist

Інформація

Ліхтар акумуляторний світлодіодний GDLITE GD-612
На просторах Рунета можна знайти сотні оглядів ліхтарів для туристів, спелеологів, любителів лижного або вело спорту. Барвисті фотографії, докладні описи і навіть краш-тести із завидною регулярністю з'являються на веб-сайтах, присвячених подорожам та активного відпочинку. У теж час людина, яка вирішила купити хороший ліхтар для побутового використання, швидше за все не відшукає потрібних йому відомостей. Адже для спусків в печери, поїздок по темних дорогах, нічних прогулянок по лісу, роботи і вдома необхідні абсолютно різні.
У першу чергу варто відзначити, що модель має невеликі розміри - 175х85х30 міліметрів. Тому не займає багато місця, і може зберігатися там, де завжди буде під рукою. У бардачку автомобіля, в шухляді шафи біля входу на горище або в сумці з інструментами. Корпус ліхтаря виготовлений з високоміцного і довговічного пластику. Завдяки його поліпшеної формі пристрій лягати в руку таким чином, що кнопка включення-виключення завжди залишається під великим пальцем. Однак її конструкція перешкоджає мимовільному зміні становища. Тобто, це джерело світла не згасне в самий невідповідний момент.

Ззаду корпусу так само знаходиться майже непомітний важіль, за допомогою якого висувається складна електрична вилка. Вона використовується для підзарядки вбудованого акумулятора від мережі 220 В. Відзначимо, що підвищена енергоємність дозволяє пристрою безперебійно працювати протягом 15 годин. GDLITE GD-612LX має сім потужних світлодіодів, які забезпечують хороше освітлення віддалених об'єктів.
Цей LED-ліхтар відмінно підходить для побутового використання.
15 діодів
2 режиму роботи (8 діодів, 15 діодів)
Робота від акумулятора
Зарядка від мережі 220 В
Габарити: 175х85х30 мм

Аксесуари