Рукавички робочі Америка

PR9249

Новий товар

Рукавички робочі Америка

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$0.18

Найменша кількість товару для замовлення є 12

Add to wishlist

Інформація

Рукавички робочі: "Америка". У ящику 600 шт. Виробник: Китай. Матеріал: поліестер - 30%, бавовна - 70%
Опис товару: клас в'язки: 10 клас, 3 нитки; колір нитки: білий; колір ПВХ: чорний
   Рукавички в'язані: захищають руки від незначних механічних пошкоджень, забруднення і стирання, а також від не комфортно для робіт температур.Надежность і міцність рукавичок залежить від класу в'язки і кількість нітей.Нанесенія на рукавички шару ПВХ забезпечує велику зносостійкість і прочность.Перчаткі не мають напилення ПВХ підійдуть для простих робіт, де немає небезпеки ковзання рук.Перчаткі з ПВХ напиленням підійдуть для більшості складських і побутових задач.Хлопчатобумажная нитка не викликає алергічних реакцій і відмінно пропускає повітря, завдяки чому руки під час роботи знаходяться в комфортних умовах роботи.
Індивідуальний захист рук - це не тільки засіб індивідуального захисту робочого усередині технологічного процесу але й засіб захисту рук в побуті при виконанні робіт вдома і в саду. при виконанні будь-яких видів робіт існує висока ймовірність отримання пошкодження шкіри механічно (прокол, поріз), хімічно (роздратування, алергія, опік), термічно (опік).
    У цю категорію входить комплекс засобів для захисту рук від зовнішнього фізичного, механічного, хімічного, термічного впливу.
    Це однопалого робочі рукавиці пошиті з різних видів брезенту, тканини, джинси, комбіновані варіанти. Робочі п'ятипалі рукавички, вив'язані з синтетичних і натуральних ниток в різному процентному співвідношенні, з нанесенням ПВХ на долоню і без нанесенні ПВХ. краги замшеві для зварника різної довжини і товщини замша, цільні або комбіновані з джинсової тканиною.
Вачеги пошиті з замша для ливарних виробництв.
     Нова категорія для нашої країни в категорії захисту рук - це захисні, відновлюють регенерирующие крему. Захисний крем наносяться на робочу поверхню руки і при висиханні утворюється тонка захисна плівка стійка до хімічного впливу різних речовин. надалі при контакті з проточною водою і миючим засобом плівка змивається залишаючи руки чистими. рекомендується після робіт нанести ре- або відновлюючий крем.
    З популяризацією в нашій країні екстремального спорту, вело туризму, тактичних ігор. отримала розвиток категорія спортивних рукавичок. виготовлених з сучасних технологічних матеріалів забезпечують безпеку і комфорт.
    Всі рукавички і рукавиці відповідають розділяються по класу захисту зазначеним у допуски і гості. клас захисту вказано цифрами.