Рукавички в'язані з ПВХ крапкою Збільшити для перегляду

Рукавички в'язані з ПВХ крапкою

PR511

Новий товар

Рукавички в'язані з ПВХ крапкою

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$0.20

Найменша кількість товару для замовлення є 600

Add to wishlist

Інформація

Рукавички робочі меланж з ПВХ крапкою виготовлені з бавовняного волокна з додаванням міцного нейлонового волокна. Співвідношення 40% - нейлон, 60% - бавовна. Долоню і пальці покриті ПВХ крапкою, яка нанесена в "шашковому" порядку. У порівнянні з рукавичками з 100% бавовни дані рукавички більш зносостійкі і міцні. Захищають від механічних впливів і стирань.
Призначені для захисту рук від стирання, точкове покриття долоні забезпечує зручне захоплення і високу зносостійкість Виготовляються з х / б пряжі з точковим ПВХ-покриттям 7 клас в'язки. Вага 57 г / пара
Застосовуються в тих роботах, де присутній невеликий ризик ушкоджень рук. Ці рукавички можна використовувати для роботи з гладкими і слизькими поверхнями. Можна працювати з мокрими предметами.
Технологічні особливості: рукавички України покриті ПВХ крапкою. Смесовой склад пряжі для рукавичок має оптимальне співвідношення бавовняних і синтетичних волокон, це забезпечує рукавичок високі показники захисту від стирання в своєму класі. Спосіб в'язки меланж.
Спосіб упаковки: мішок поліетиленовий - 300 пар, в упаковці 10 пар.
Купити рукавички для всіх видів робіт

Аксесуари