Піла Ножівка велика

PNB-011

Новий товар

Пила-ножівка велика

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$2.00

Add to wishlist

Інформація

Пила - багатолезовий ріжучий інструмент для розрізання (розпилювання) металу, деревини та ін. Матеріалів.
Зазвичай пила виконується у вигляді металевої пластини (або набору елементів, як ланцюгова пила), на робочій кромці якої розташовані зуби. Ножівка - загальна назва різноманітних одноручних пив, серед яких найпоширенішими є ножівки по дереву. Їх призначення визначається розмірами полотна, формою зубів і рукоятки. Широкі полотна забезпечують стійкість інструменту при роботі і прямолінійність розпилювання, вузькі дозволяють пиляти по кривій. Чим більше розмір зубів, тим пила продуктивніше і тим більше грубий пропил вона залишає. Вибір форми зубів пилки істотно залежить від того, для якого матеріалу вона призначена, а також - чи служить вона для розпилювання деревини вздовж або поперек волокон.

Ножівки є простим за конструкцією інструментом, який абсолютно незамінний в арсеналі кожного господаря. Вони можуть бути корисні для роботи по дереву та металу, а тому купуючи ножівки оптом, ви отримуєте першокласну продукцію. Їх можна класифікувати в залежності від призначення і форми зубів:
1. Поперечні
2. Поздовжні
3. дрібнозуба
4. викружні
Одним з найбільш затребуваних інструментів можна сміливо назвати широку ножівку. Вона необхідна для поперечного розкрою дощок, брусків і плитних матеріалів. Її зуби виконані у формі рівнобедреного або ж прямокутного трикутника. Таку ножівку оптом ви можете купити на ринку або в інтернет- магазині.
У магазинах ви можете зустріти вражаючий асортимент ножівок: різного розміру, форми зубів і якості. Крім того, там неодмінно будуть представлені електричні аналоги. Важливо знати, що такі прилади мають безліч недоліків:
1. Вони працюють виключно за наявності електрики, що значно звужує можливості їх застосування.
2. Кількість споживаного, для забезпечення роботи, електрики неймовірно високо.
3. Їх маса значно перевищує вагу звичайної ножівки.
4. Їх використання можливе тільки в тому випадку, якщо людина вміє поводитися з технікою такого роду.
Природно, набуваючи класичні ножівки оптом, ви зможете уникнути всіх перерахованих вище проблем і залишитися у виграші. Конструкція ножівок проста - між двома кінцях П-подібної форми розтягнуто спеціальне вузьке полотно. Наявність декількох деталей дозволяє проводити заміну вийшли з ладу елементів, що не викидаючи інструмент в цілому. У магазинах є дійсно широкий вибір ножівок оптом, які зможуть задовольнити запити будь-якого покупця. Наприклад, ви зможете придбати моделі зі змінний кутом установки полотна, різьбові затискачі (у них полотно завжди зафіксовано), а також важільні механізми (дозволяють знімати і встановлювати полотно за допомогою спеціального важеля). Значно дорожче купувати ножівки з важільним механізмом, через універсальність їх полотна. Його можна швидко знімати і встановлювати, що помітно відбилося на вартості інструмента. Грамотне використання такого інструменту зможе значно продовжити термін його експлуатації. Для цього потрібно міняти полотна, враховуючи відповідний їм крок зуба, а також тип полотна. Природно, покупка ножівок оптом виявиться для вас вигідним вкладенням - ви отримаєте першокласну продукцію за доступною вартості.