Піла ножівка маленька

PNM-013

Новий товар

Пила-ножівка маленька

Детальніше

Для цього товару балів немає.


$1.04

Add to wishlist

Інформація

Пила - багатолезовий ріжучий інструмент для розрізання (розпилювання) металу, деревини та ін. Матеріалів.
Зазвичай пила виконується у вигляді металевої пластини (або набору елементів, як ланцюгова пила), на робочій кромці якої розташовані зуби. Ножівка - загальна назва різноманітних одноручних пив, серед яких найпоширенішими є ножівки по дереву. Їх призначення визначається розмірами полотна, формою зубів і рукоятки. Широкі полотна забезпечують стійкість інструменту при роботі і прямолінійність розпилювання, вузькі дозволяють пиляти по кривій. Чим більше розмір зубів, тим пила продуктивніше і тим більше грубий пропил вона залишає. Вибір форми зубів пилки істотно залежить від того, для якого матеріалу вона призначена, а також - чи служить вона для розпилювання деревини вздовж або поперек волокон.

Купувати ножівки оптом вигідно -це простий і доступний інструмент, який має досить велику сферу використання. В залежності від їх конструкції і сфери використання, виділяють кілька видів:
1. Ножівка по металу.
2. Ножівка по дереву
 Природно, ножівка по металу є найбільш простим і поширеним методом обробки металу. Конструкція такого інструменту досить проста: між двома кінцями П-подібної металевої скоби, розтягнуто вузьке ножовочное полотно. Купуючи такі ножівки оптом, варто знати, що існує кілька видів системи кріплення полотна:
1.Резьбовой зажим (гайка і Барашик фіксують натягнуте полотно).
2.Ричажний механізм (полотно повністю знімається і встановлюється за допомогою особливого важеля).
3. Ножівки з можливістю установки полотна під певними кутами (90 і 45 градусів).
Варто знати, що ножівки з важільним механізмом коштують дорожче, ніж різьбові. Причиною тому універсальність полотна, а також можливість його швидкої установки. Сміливо можна купувати ножівки оптом, адже робота з ними не вимагає особливих навичок. Крім того, при правильному застосуванні такий інструмент прослужить вам дуже довго. Для того щоб він ідеально працював, необхідно своєчасно міняти полотна, і вибирати відповідний крок зуба і тип полотна. Про деталі для комплектації не варто турбуватися, полотна продаються в спеціалізованих отеделах.
Купити ножівки оптом можна як на ринку, так і в інтернет -магазин. Вони мають безліч переваг, порівняно з електроприладами. У першу чергу, мова йде про роботу в польових умовах, де немає електричної мережі. Такий інструмент важить мало, простий у використанні і обслуговуванні. Він абсолютно незамінний в ремонтно-будівельних роботах, коли є необхідність акуратно і точно розпиляти металеві заготовки.
Якщо ви часто працюєте з деревом - придбайте інший, спеціалізований вид ножівок оптом. Цей інструмент не менш популярний, ніж електричні та бензинові пили, але має ряд переваг перед ними. Вони незамінні для виконання столярних робіт і монтажі дерев'яних конструкцій. При виборі ножівки по дереву варто звернути увагу, яке дерево ви плануєте пиляти, і яким має бути якість розпилу. Вибрати потрібну модель просто: для грубої і швидкого різання потрібні ножівки з великим зубом і довгим полотном. У тому випадку, якщо вам необхідно отримати бездоганний рівень якості роботи, вибирайте ножівки з дрібним зубом