Пила-ножівка середня Збільшити для перегляду

Пила-ножівка середня

PNS-012

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$1.58

Add to wishlist

Інформація

Пила-ножівка середня

 Пила - багатолезовий ріжучий інструмент для:

  • розрізання (розпилювання) металу
  • деревини та ін. матеріалів.

   Зазвичай пила виконується у вигляді металевої пластини (або набору елементів, як ланцюгова пила), на робочій кромці якої розташовані зуби. Ножівка - загальна назва різноманітних одноручних пил, серед яких найпоширенішими є ножівки по дереву.

 Їх призначення визначається:

  • розмірами полотна
  • формою зубів
  • і рукоятки.

  Широкі полотна забезпечують стійкість інструменту при роботі і прямолінійність розпилювання, вузькі дозволяють пиляти по кривій. Чим більше розмір зубів, тим пила продуктивніше і тим більше грубий пропил вона залишає. Вибір форми зубів пилки істотно залежить від того, для якого матеріалу вона призначена, а також - чи служить вона для розпилювання деревини вздовж або поперек волокон.

   У господарстві необхідні багато інструментів. Вагому роль серед них займають ножівки -вони здатні значно полегшити процес роботи з різним матеріалом. Найкраще купувати ножівки оптом - всі вони обов'язково стануть в нагоді. Існує кілька видів ножівок, кожен з яких має свою сферу для застосування.
   Ножівки по металу надають значну конкуренцію своїм електронним аналогам, адже мають безліч переваг. В першу чергу їх зручність полягає в тому, що їх можна використовувати навіть в тих місцях, де немає електрики. Крім того їх вага малий, що робить їх застосування простим і легким. Конструкція інструменту досить проста - між двома кінцями металевої скоби розтягнуто вузьке полотно. У тому випадку, якщо одна з деталей вийшла з ладу, її можна з легкістю замінити новою.

    Якщо ви вирішили купити ножівки оптом, вам потрібно визначитися який саме тип системи кріплення полотна ви хочете.

   Існує три види:

1. Ножівки зі змінним кутом установки полотна (90 і 45 градусів).

2. Різьбові затискачі (полотно завжди зафіксовано)

3. Підоймові механізми (полотно можна знімати і встановлювати за допомогою спеціального важеля).

    Дорожче купувати ножівки оптом з важільним механізмом, ніж з різьбленням. Вся справа в тому, що таке полотно більш універсально, і його можна швидко встановлювати. При грамотному і розумному використанні, інструмент прослужить вам досить довго. Для того щоб відтягнути момент його поломки, необхідно регулярно міняти полотна, вибираючи відповідний крок зуба і тип полотна.
    Якщо ви вмієте працювати по дереву, то вам варто запастися спеціальними ножівками оптом, - так вигідніше і зручніше. Цей інструмент також має безліч переваг, порівняно з електричним аналогом. Без його використання неможливо провести столярні роботи і організувати монтаж дерев'яних конструкцій.

  При виборі інструмента варто звернути увагу на кілька значущих чинників:

1. Вид дерева, яке ви плануєте розпиляти

2. Бажана швидкість виконання робіт

3. Якість розпилу

   Варто розуміти, що навіть якщо ви купите кращі ножівки оптом, досягти високої якості розпилу за мінімальний час просто не представляється можливим. Тут доведеться розставляти пріоритети і вибирати. Якщо вас цікавить швидка (груба) різання, віддавайте перевагу ножівкою з великим зубом і довгим полотном. У тому випадку, якщо є необхідність отримати якісний і акуратний розпил, використовуйте ножівки з дрібним зубом.