Індикаторна викрутка 108 Збільшити для перегляду

Індикаторна викрутка 108

IND308

Новий товар

Для цього товару балів немає.


$0.13

Найменша кількість товару для замовлення є 20

Add to wishlist

Інформація

 Викрутка-індикатор 108 призначена для перевірки наявності напруги змінного струму та джерел постійного струму на струмопровідних частинах електрообладнання, а так само для перевірки на провідність, полярність і цілісність ланцюга. Контрольоване напруга 100 - 500 В має вбудовану лампочку-індикатор, засмагати при торканні наконечником викрутки контакту, що знаходиться під напругою. У викрутку-індикаторі використовується внутрішнє джерело живлення з елемента типу LR41 на напругу 1.5 В

   Дуже часто в будинку виникає проблема з електрикою, проводкою, а також з багатьма електроприладами. Викликати спеціаліста при кожному випадку не завжди зручно. Мало того що це по грошах затратно, та й ще займає багато часу. Набагато доцільніше купити індикаторні викрутки оптом. Безліч несправностей можна легко усунути самостійно в кілька хвилин. Наприклад, якщо загубиться контакт у вимикачі або розетки. Однак спочатку треба знайти проблемне місце і і тут же усунути несправність.

  Багато чоловіків, як правило, задаються питанням як же знайти, якщо електричний струм настільки небезпечний, та й ще до того ж невидимий? І провідник, як правило, знаходиться або в стіні, або в ізоляційному матеріалі. Власне саме для таких випадків і варто купити індикаторні викрутки оптом.
  Для цих цілей, куплені індикаторні викрутки оптом і є тим надійним і недорогим приладом, який дозволяє нам дізнатися, де є напруга, а де його немає. Власне, з метою безпеки індикаторні викрутки оптом слід купити кожному Це доступний і досить універсальний прилад.

  Перш ніж купувати індикаторні викрутки оптом слід додатково дізнатися про те, як вона влаштована, хоча б у загальних рисах. Подібні знання дозволять ефективно застосовувати її при будь-яких роботах з електрикою, з проводами, і позбавить вас від помилок. Більш того індикаторна викрутка дозволить вам обходитися без дорогого мультиметра.

  До основних видів індикаторних викруток в першу чергу варто зарахувати звичайний пробник напруги, який оснащений неоновою лампою. Робота подібної індикаторної викрутки полягає в тому, що електричний струм саме з поверхні провідника слідуючи по жала, потрапляли в індикатор викрутки. А потім вже через резистор, який оснащений номіналом в 0,5 мОм потрапляє безпосередньо на один з контактів неонової лампи. Як правило, у такого типу індикаторної викрутки ємність, а також опір людини включені в єдиний ланцюг лампочки. А це означає, що якщо ви доторкнулися жалом безпосередньо до самого проводу і пальцем до контакту, і якщо є напруга, то побачите світло від неонової лампочки. Так чи інакше, а до справи вибору індикаторної викрутки слід підійти з усією відповідальністю, щоб купити дійсно якісний інструмент.